اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر کانن در محل

تعمیر پرینتر کانن در محل خدمتی ارائه شده از سوی نمایندگی کانن برای آندسته از کاربرانی است که به هر دلیل –مثلاً ضیق وقت، ترافیک بالا، عدم دسترسی به تعمیرگاه، عدم امکان جابجایی دستگاه، بدی آب و هوا و مواردی از این دست- امکان تحویل دستگاه به مرکز تعمیرات را ندارند. در راستای خدمت گزاری به این کاربران، نمایندگی کانن کارشناسان تعمیر خود را به مکان تعیین شده توسط کاربر اعزام نموده و تمامی خدمات مورد نیاز را بر روی دستگاه معیوب اِعمال می نماید. کارشناسان اعزامی از جهت تعمیر پرینتر کانن در محل، علاوه بر آرشیوی جامع از ابزارآلات تعمیر، آرشیوی کامل نیز از قطعات جانبی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض هر یک از قطعات دستگاه اقدام نمایند. این امر -یعنی به همراه داشتن آرشیوی از قطعات – به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر دستگاه های معیوب صورت گرفته است و شما را از جستجوهای کسالت‌بار جهت یافتن قطعات جانبی دستگاه رهایی خواهد بخشید.

تعمیر پرینتر کانن در محل

مزایای تعمیر پرینتر کانن در محل

تعمیر پرینتر کانن در محل یکی از خدماتی است که برای کاربرانِ امروزیِ صنعتِ چاپ، بسیار ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد سیستم‌های چاپ امروزی تقریباً به قدری است که حمل و جابجایی آن‌ها را دشوار ساخته است و گاه کاربر را علاوه بر صرف زمان طولانی، متحمل هزینه‌هایی جهت تهیۀ وسیلۀ نقلیۀ مناسب می‌سازد. از این‌روست که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند کارشناس تعمیر، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را به سرانجام رساند. مزایای استفاده از سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل عبارتند از:

 • با بهره‌مندی از این طرح دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه ندارید.
 • تمامی تعمیرات مورد نیاز در محل موردنظر شما انجام می‌پذیرد.
 • در تعمیرات پرینتر در محل محدودیتِ عملیاتی وجود ندارد.
 • کارشناسان اعزامی به سبب در اختیار داشتن مجموعه‌ای از ابزارآلات تخصصی و عمومی تعمیر و ترمیم قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که ممکن است در هر یک از محصولات این برند ایجاد شده باشند.
 • ابزارآلات تخصصی به‌کارگرفته شده به کارشناسان این امکان را می‌دهند تا ضمن عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اصلی اختلال، اقدامات تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را اعمال نمایند.

خدمات ارائه شده در تعمیر پرینتر کانن در محل

خدمات ارائه شده در سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل به دلیل تمرکز بر عیوب شایع این دستگاه نظیر خرابی درام، خرابی پاور کاغذ کش، شارژ کارتریج، خرابی فیوزینگ، خرابی پیکاپ رولر و مواردی از این دست در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. فرآیند تعمیر پرینتر کانن در این سرویس، با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. تسلط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر کانن بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری پرینترها به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان مجموعۀ تعمیرات در حینِ کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت مجموعۀ سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل گشته است. برخی از خدمات ارائه شده در سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل عبارت است از: شارژ مواد مصرفی پرینترها، ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن، بروز رسانی Firmware پرینترها، تنظیم، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها و …. .

خدمات سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل

 • تعمیرات پیکاپ رولر پرینتر کانن در محل
 • ارائه تخصصی ترین سرویس های تعمیر پرینتر کانن در محل
 • تعمیر درام پرینتر کانن توسط کارشناسان سرویس در محل پرینتر کانن
 • تعویض و تعمیر کارتریج پرینتر کانن در محل
 • شارژ تونر و کارتریج پرینتر کانن در محل
 • حمل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه در صورت نیاز
 • تعویض قطعات پرینتر کانن در صورت نیاز
 • انجام کلیه سرویس ها و گردگیری های دوره ای پرینتر کانن در محل
 • ارائه کلیه خدمات و تعمیرات پرینتر کانن در محل
 • ارائه سرویس های مرتبط با نصب و راه‌اندازی پرینتر کانن

تعمیرات پرینتر کانن

در صورتی که شما نیز از کاربران پرینتر canon می‌باشید و در حال حاضر دستگاه شما به هر دلیل دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته می‌توانید با حضور در مرکز تعمیر پرینتر canon از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی canon صورت می‌پذیرد. در مرکز تعمیرات پرینتر کانن، تمامی سرویس های اعمال شده بر روی پرینترهای معیوب، صرفاً پس از عیب یابی صحیح دستگاه و شناسایی علت اشکالات پیش آمده صورت می گیرد. این امر سبب پیشگیری از دستکاری های نابجا و اِعمال تعمیرات غیرتخصصی گشته است. بعلاوه کارشناسان تعمیر پرینتر canon با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول، توانایی آن را دارند تا هریک از پرینترهای معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند. سرویس های مرتبط با این دستگاه به صورت سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل نیز قابل دریافت است.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کانن فراهم گشته است. نمایندگی کانن در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ دستگاه ‌های کانن و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش است. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد و تلفیق این دو مجموعه، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا به اذعان بسیاری از همکاران، نمایندگی کانن یکی از مراکز پیشرو و متخصص در ارائه خدمات فروش و تعمیر کانن مطرح گردد.

درخواست سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل

جهت استفاده از سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت این مرکز با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود –مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر پرینتر- را ثبت نمایید. توصیه می شود در زمان تماس، نوع اشکالات پیش آمده در پرینتر کانن، دلیل خرابی پیش آمده (دستکاری، خرابی قطعه و …) و در نهایت مدت زمان استفاده از دستگاه را با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان اعزامی از سوی نمایندگی رسمی Canon، علاوه بر آرشیوی جامع از ابزارآلات تعمیر، آرشیوی کامل نیز از قطعات جانبی پرینتر را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض هر یک از قطعات دستگاه اقدام نمایند. این امر –یعنی به همراه داشتن آرشیوی از قطعات- به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل صورت گرفته است.

تعمیرات کانن

تعمیرات کانن دربردارندۀ تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. مرکز تعمیرات کانن با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌ محور، در تلاش است تا رضایت تمامی کاربران این برند را کسب نماید. موفقیت و پیشروی این مرکز مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه اندازی و تأسیس این مرکز اجرایی گشته اند؛ برخی از پارامترهای مذکور عبارتند از: تعهد به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، ارائه برخی از خدمات به صورت سرویس در محل (نظیر تعمیر پرینتر کانن در محل) و … . واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات کانن به تفصیل در بخش های زیر معرفی گشته است.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات کانناطلاعات بیشتر »
سوالات متداول کانناطلاعات بیشتر »
مقالات کانناطلاعات بیشتر »
Rate this post