اشتراک گذاری

نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body

نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body ارائه دهنده‌ خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر دوربین کانن است. در این نمایندگی در بخش فروش، شما می‎توانید با راهنمایی همکاران ما، اقدام به خرید دوربین کانن کنید. شما با مراجعه به نمایندگی فروش، از قیمت، مشخصات و قابلیت‌های دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body مطلع می‌شوید و با مشاوره‌ای که به شما ارائه می‌شود، می‌توانید اقدام به خرید محصول کنید.

خدمات پس از فروش به ضمانت‌نامه و راهنمایی استفاده از دوربین کانن مرتبط می‌شود. همچنین اگر دستگاه دارای ایراد فنی باشد، با توجه به دستورالعمل ذکر شده در ضمانت نامه، تعویض می‌شود. در رابطه با خدمات تعمیر نیز، ایرادات سخت افزاری دوربین شما برطرف می‌شود. تعمیر دوربین کانن بیشترین بخش خدمات رسانی نمایندگی دوربین کانن می‌باشد.

نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body

نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body چه ویژگی‌هایی دارد؟

مکان مجهز و مدرن، تجهیزات روز و نیروهای کارآمد و آموزش دیده، اصلی‌ترین ویژگی‌های نمایندگی دوربین کانن می‌باشد. مشتری مداری، احترام به حقوق مشتریان و کسب رضایت آنها از دیگر مشخصه‌های نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body است. اگر به بخش تعمیرات نمایندگی سری بزنید، متوجه تفاوت آن با مراکز تعمیرات دوربین که در سطح شهر وجود دارند می‌شوید. نظم و چیدمان بخش‌های مختلف از جمله ویژگی‌هایی است که در صورت حضور، شیفته آن خواهید شد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body خود را تعمیر کنید، قبل از اینکه به مراکز غیرمجاز بروید، دوربین خود را به نمایندگی مجاز این شرکت بسپارید.

قابلیت‌های دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body

بهتر است بدانید که صاحب چه مدل از دوربین های کانن هستید. همچنین اگر قصد خرید دوربین کانن را دارید، در اینجا یکی از بهترین دوربین‌های این شرکت را به شما معرفی می‌کنیم. این مدل دوربین از برخی ابعاد به دوربین‌های قبلی سری 5D شباهت دارد ولی در برخی از ویژگی‌های آن تغییراتی صورت گرفته است. حسگر با رزولوشن بالاتر، سیستم فوکوس خودکار Dual Pixel ، فیلمبرداری با فرمت 4k، صفحه نمایش لمسی، سیستم Wi-F & NFC و GPS داخلی از جمله تغییرات بارز در توسعه این مدل می‌باشد.

در نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body تمام این مشخصات در اختیار شما قرار می‌گیرد. دوربین EOS 5D Mark IV Body  یک حسگر 30.4 مگاپیکسلی و پردازشگر +Digic6 دارد. این ویژگی سبب شده بتوانید عکس‌های بسیار باکیفیتی از این دوربین دریافت کنید. سیستم فوکوس خودکار دوربین، شامل 61 نقطه فوکوس با 41 نقطه صلیبی است. حساسیت نقطه فوکوس مرکزی 3- استاپ و در حالت نمایش زنده تا 4- استاپ ارزش نوری می باشد.

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body

تمامی مشکلات مرتبط با لنز، کدر شدن تصویر، شارژ نشدن دوربین، خرابی صفحه نمایش، صفحه کلید و دیگر متعلقات دوربین کانن در نمایندگی دوربین کانن قابل رفع شدن است. تعمیرات این دستگاه ارزشمند و حرفه‌ای، نیاز به تخصص و شناخت کافی از آن دارد. سیستم پیچیده دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body نمی‌تواند به وسیله هر تعمیرکاری موشکافی شود. برای جلوگیری از آسیب احتمالی به دیگر قطعات دوربین، باید بسیار دقیق و با استفاده از ابزار ویژه، آن را عیب یابی کرد. این مهم تنها به دست متخصصان و تجهیزات این مرکز صورت می‌گیرد. پس از عیب یابی دقیق، قطعه مورد نظر تعمیر و یا تعویض شده و شما همانند روز اول آن را تحویل می‌گیرد.

نمایندگی دوربین کانن

ما تنها نمایندگی دوربین کانن EOS 5D Mark IV Body نیستیم و علاوه بر ارائه خدمات به کاربران این دوربین، به دارندگان تمامی مدل‌های دیگر نیز در مرکز نمایندگی دوربین کانن در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین، خدمات ارائه می‌شود. با حضور در این مجموعه با انواعی از مدل‌های مختلف دوربین کانن آشنا می‌شوید و از مشاوره لازم جهت خرید دوربین کانن استفاده می‌کنید. در همان لحظه می‌توانید نحوه استفاده و نگهداری صحیح دوربین را از کارشناسان نمایندگی کانن آموزش ببینید.

در بخش تعمیرات نیز نوع مدل دوربین کانن شما برای فنی‌کاران این مرکز تفاوتی نمی‌کند؛ چراکه همه کارشناسان ما آشنایی کامل با دوربین‌های کانن داشته و از زیر و بم آنها به خوبی آگاه هستند. پس اگر دوربین کانن دارید و احساس می‌کنید نیاز به تعمیر دارد، درنگ نکنید و آن را به نمایندگی مجاز کانن تحویل دهید. قابل ذکر است که در نمایندگی کانن خدمات سرویس در محل نیز ارائه می‌شود و شما می‌توانید درخواست این نوع خدمات را از ما داشته باشید.

Rate this post