اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر ال سی دی دوربین کانن

مهم‌ترین قسمت در هر دوربینی ال سی دی آن است که برای گرفتن فیلم و عکس به آن نیاز داریم و علاوه‌بر این می‌توانیم تمامی فیلم‌ها و عکس‌هایی که گرفته‌ایم را در آن مشاهده کنیم. پس در یک جمله می‌توان گفت که آسیب‌دیدگی ال سی دی دوربین موجب می‌شود که این دستگاه به یک وسیله بلااستفاده تبدیل شود. درواقع ال سی دی دوربین جزء قطعاتی است که بیشتر از همه در معرض آسیب‌دیدگی بر اثر ضربه یا آبخوردگی قرار دارد که این مسئله به دلیل محل قرارگیری آن در دوربین است. اگر شما هم از دوربین کانن استفاده می‌کنید و با مشکلی در ال سی دی این دستگاه مواجه شده‌اید که باعث نشان داده نشدن تصویر در دوربین دیجیتال می شود، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر ال سی دی دوربین کانن را به نمایندگی تعمیرات دوربین کانن بسپارید.

تعمیر ال سی دی دوربین کانن

چه عواملی موجب خراب شدن ال سی دی دوربین کانن می‌شود؟

همه ما می‌دانیم که وارد شدن ضربه به ال سی دی دوربین کانن که می‌تواند موجب شکستگی آن هم بشود و همچنین وارد شدن رطوبت و آب به داخل ال سی دی دوربین از مهم‌ترین دلایل خرابی آن هستند. اما آیا می‌دانستید که وارد شدن گرد و غبار و همچنین تابش مستقیم نور خورشید به ال سی دی دوربین کانن نیز از دیگر عواملی هستند که موجب خرابی و آسیب‌دیدگی آن می‌شوند؟ درواقع عکاسی در فضاهایی که گرد و غبار و شن زیادی وجود دارد موجب می‌شود که به مرور زمان گرد و غبار به زیر ال سی دی دوربین وارد شده و موجب خراب شدن آن شود. همچنین عکاسی با دوربین به مدت طولانی در فضاهایی که ال سی دی دوربین در معرض مستقیم نور خورشید نیز قرار دارد موجب داغ شدن بیش از اندازه و خراب شدن آن می‌شود.

چطور می‌توان از آسیب دیدن ال سی دی دوربین Canon جلوگیری کرد؟

بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن و تعمیر ال سی دی دوربین کانن یا حتی تعویض آن که خرج زیادی روی دستتان می‌گذارد، از عکاسی در محیط‌هایی پر از گرد و غبار و شن به مدت طولانی خودداری کنید و هیچ وقت ال سی دی دوربین خود را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید. علاوه‌بر این از وارد شدن کوچکترین رطوبت و آب به داخل دوربین به ویژه ال سی دی آن جلوگیری کنید و از همه مهم‌تر دوربین خود را در معرض وارد شدن ضربه به ال سی دی یا سایر قسمت‌های آن قرار ندهید و سعی کنید آن را با کیفش به این طرف و آن طرف ببرید.

در چه صورت امکان تعمیر ال سی دی دوربین کانن وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد؟

وارد شدن رطوبت به ال سی دی دوربین موجب سوختن آن می‌شود و همچنین وارد شدن ضربه و فشار بیش از اندازه به ال سی دی دوربین نیز موجب شکستگی آن می‌شود. در این دو صورت امکان تعمیر ال سی دی دوربین کانن وجود نخواهد داشت و راهی جزء تعویض ال سی دی این دستگاه وجود ندارد. بهتر است درصورت بروز هر مشکلی برای ال سی دی دوربین کانن، عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض آن را به نمایندگی تعمیرات دوربین کانن بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق ال سی دی این دستگاه تشخیص خواهند داد که قابل تعمیر است یا تعویض. سپس با دقت و کیفیت بالایی به تعمیر یا تعویض آن می‌پردازند.

تعمیر ال سی دی دوربین کانن در نمایندگی تعمیرات کانن

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن دارای تعمیرکاران متخصصی است که تجربه بالایی در زمینه تعمیر انواع قطعات دوربین کانن به ویژه ال سی دی آن دارند. از این‌رو بهترین مرکز برای سپردن تعمیر ال سی دی دوربین کانن، نمایندگی تعمیرات دوربین کانن است که شعبه‌‌های متعددی در تهران و کرج دارد. بنابراین برای استفاده از خدمات این مرکز هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های آن مراجعه کنید و هم اینکه از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل آن استفاده کنید. جهت استفاده از این سرویس می‌توانید هم‌اکنون درخواست خود را در همین وب سایت ثبت کنید.

Rate this post