اشتراک گذاری

نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

پیش از پرداختن به خدمات قابل دریافت در نمایندگی دوربین دیجیتال کانن مدل SX430 IS بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این محصول و قابلیت های آن داشته باشیم. دوربین دیجیتال کانن مدل SX430 IS از سری دوربین‌های دیجیتال کانن است که می‌تواند برای کاربران نه چندان حرفه‌ای اما علاقمند به دنیای عکاسی مناسب باشد. اگر چه لنز بکاررفته در دوربین دیجیتال کانن SX430 IS قابلیت تغییر ندارد اما این لنز آن قدر با کیفیت هست که بتواند نیاز‌های روزمره کاربر خود را برطرف سازد. این لنز برخوردار از فاصله کانونی 193.5-4.3 میلی‌متر است و توان بزرگنمایی 45 برابر اپتیکال می‌باشد.

دوربین این محصول دارای کیفیت HD است و توان فیلم‌برداری با سرعت 25 فریم بر ثانیه را دارد. حساسیت دوربین دیجیتال کانن SX430 IS از 100 شروع می‌شود و تا 1600 قابل‌تغییر است. صفحه‌نمایش این دوربین از نوع LCD در اندازه 3 اینچ با دقت 230000 نقطه است و دکمه‌های تنظیمات و منو آن در کنار صفحه‌نمایش قرار گرفته‌اند. نکته آخر در این بخش آنکه متقاضیان سرویس‌های فروش و تعمیر این دوربین می‌توانند به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

واحد تعمیر نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

کاربران دوربین دیجیتال کانن SX430 IS می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در این دستگاه به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی  مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در بخش زیر به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر این دستگاه که با حضور در نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS قابل دریافت است اشاره خواهد شد.

تعمیر فلاش دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

امروزه ساده‌ترین دوربین‌های عکاسی نیز دارای فلاش هستند. ویژگی مشترک میان فلش‌های بکاررفته در انواع دوربین آن است که میدان روشن کردن فلاشهای ثابت روی آنها محدود است ( بین 5/0 تا 3 متر). یکی از خدمات تخصصی قابل دریافت در نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS،  خدمات مرتبط با تعمیر فلاش این دستگاه است. کاربرانی که متوجه خاموش ماندن فلاش دوربین یا خرابی آن شده‌‌اند، می‌توانند به نمایندگی کانن، پارت تعمیرات دوربین دیجیتال کانن SX430 IS مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال را دریافت نمایند.

تعمیر لنز دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

اگر مشکل پیش امده در لنز دوربین شما مشکل گیر کردن است، احتمالا بتوانید با دستکاری‌های سخت افزاری اندکی نظیر تست و تعویض باتری دوربین، استفاده از دمنده هوا و در نهایت فشار دادن لنز، مشکل پیش آمده را رفع نمایید. (به مقاله آموزش رفع مشکل لنز دوربین دیجیتال، در بخش مقالات همین وبسایت مراجعه نمایید). در صورت استفاده از این راهکارها و تداوم اشکال پیش آمده توصیه می‌شود از دستکاری دوربین خودداری کرده و جهت تعمیر آن به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS مراجعه نمایید. در این مرکز عملکرد لنز دوربین توسط کارشناسان بررسی شده و با توجه به نوع اشکال پیش آمده جهت تعمیر و یا تعویض لنز دوربین دیجیتال کانن SX430 IS اقدام می‌شود.

نمایندگی فروش دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

سرویس‌های فروش دوربین دیجیتال کانن SX430 IS نیز با حضور در نمایندگی کانن و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است. کاربرانی که قصد خرید این دستگاه را دارند می‌توانند به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS مراجعه کرده و پس از حضور در پارت فروش، جهت خرید این دستگاه اقدام نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان فروش انواع دوربین کانن حضور دارند تا ضمن ارائه مشاوره، راهنمای خریداران محترم باشند. متقاضیان خرید می‌توانند با حضور در نمایندگی فروش دوربین کانن اطلاعاتی نظیر ویژگی های دوربین، مزایا و معایب هر دستگاه در قیاس با سایر دستگاه های هم رده، ویژگی‌های تخصصی دوربین، قیمت و کاربری دوربین و … را از کارشناسان دریافت نمایند.

تعیین شاتر دوربین دیجیتال کانن SX430 IS

اگر قصد خرید دوربین دست دوم کانن SX430 IS را دارید توصیه می‌شود پیش از این کار تعداد شاترهای دوربین مدنظرتان را از شخص فروشنده جویا شوید. علاوه براین پیشنهاد می‌شود از طریق ابزارآلات و روش‌های موجود، خودتان نیز تعداد شاترهای دوربین موردنظرتان را استخراج کنید. (برای دریافت سرویس‌های این بخش می‌توانید به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن SX430 IS مراجعه نمایید).

نکته‌ای که در این رابطه دانستن آن خالی از لطف نیست این است که اکثریت قریب به اتفاق نرم‌افزارها نمی‌توانند اطلاعات دقیق EXIF دوربین را نشان دهند. برای این کار احتمالا شما به نرم‌افزاری نیاز خواهید داشت که کل اطلاعات EXIF دوربین را برای شما نشان دهد. نرم‌افزاری پیشنهادی ما برای این کار EXIFTool است. این نرم افزار هم برای کاربران سیستم‌عامل ویندوز (Windows) و هم برای کاربران مک (Mac) قابل استفاده است.

نمایندگی دوربین کانن

کاربران کلیه مدلهای دوربین کانن می‌توانند با مراجعه به نمایندگی دوربین کانن، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات دوربین خود را دریافت نمایند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دوربین‌های کانن که با حضور در نمایندگی دوربین قابل دریافت است عبارتند از:

تعمیر انواع لنز، تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)، رفع هنگ دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری، تعمیر برد سوخته دوربین، تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار، تعمیر فلش‌های حرفه‌ای دوربین، پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها، تعویض جک ها روی برد، رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین و …. . متقاضیان خرید دوربین‌های کانن نیز می‌توانند با حضور در نمایندگی مجاز کانن و مراجعه به پارت مربوطه، جهت خرید، مشاهده محصول، دریافت اطلاعات مربوط به دوربین و … اقدام نمایند.

2/5 (1 امتیاز)