اشتراک گذاری

نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175

نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر مرتبط با این دوربین به متقاضیان است. کاربرانی که قصد خرید و یا تعمیر دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 را دارند می‌توانند به نمایندگی کانن مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه نظیر تعمیر و تعویض اصولی سوکت های پلاستیکی با IR، تعمیر و تعویض صحیح کلیه قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR، تعویض جک ها روی برد، رفع عیوب مربوط به هارد، مموری کارت و اتصال به کامپیوتر، رفع اشکالات مرتبط با تاچ پنل دوربین عکاسی، رفع اشکالات تصویر و شطرنجی و فریز شده آن و … را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه دارای ضمانت نامه معتبر است.

نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175

نمایندگی فروش دوربین کانن IXUS 175

کاربرانی که قصد خرید دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 را دارند می‌توانند به نمایندگی کانن مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. در نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 تیمی از خبره‌ترین کارشناسان فروش حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این حوزه را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش دوربین کانن سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید. دوربین های عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدماتِ پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان ما همیشه همراه شما خواهند بود و تمامی عملیات مورد نیاز اعم از تعمیر، ارتقاء، تعویض قطعات و …  را انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر دوربین کانن IXUS 175

کاربرانی که متوجه وجود اشکال در عملکرد دوربین خود شده‌اند می‌توانند به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دوربین خود را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دوربین کانن منحصر به اشکالی خاص و ویژه از این دستگاه نیست و کاربران دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خود به نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

برخی از خدمات قابل دریافت در مرکز تعمیر دوربین کانن عبارتند از: تعمیر انواع لنز، تعمیر صفحات نمایشگر  (LCD & LED)، رفع هنگ دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری، تعمیر برد سوخته دوربین، تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار، تعمیر فلش‌های حرفه‌ای دوربین عکاسی، پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها، تعویض جک ها روی برد، رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین و …. .

با دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 آشنا شوید

دوربین دیجیتال IXUS 175 یکی از دوربین‌های کامپکت و پرفروش کمپانی کانن با وزن 126 گرم و ابعاد جمع و جور 95.2× 54.3×22.1 است. لنز این دوربین، پس از روشن کردن دوربین به سمت بیرون باز شده و آماده‌ی کار می‌شود. در پشت دوربین، صفحه‌نمایش LCD در سایز 2.7 اینچ با دقت 230000 نقطه قرار دارد. در کنار این صفحه‌نمایش، دکمه‌های تنظیمات و منو قرار گرفته و در بالای دوربین، دکمه‌ی شاتر و دکمه‌ی خاموش و روشن قرار دارد.

حسگر این دوربین از نوع CCD با دقت 20 مگاپیکسل است. لنز دوربین LXUS 175 با فاصله‌ی کانونی 224-28 میلی‌متر، دارای بزرگ‌نمایی 8 برابر اپتیکال است. این دوربین با کیفیت HD با حداکثر سرعت فیلم 25 فریم ‌بر ثانیه فیلم‌برداری می‌کند. در یک برآورد کلی نقاط قوت این دوربین را می‌توان سبک و مقاوم بودن ان و برخورداری از زمان‌سنج خودکار دانست. نقاط ضعف این دوربین نیز نداشتن قابلیت فیلم‌برداری HD است. شایان ذکر است خدمات تخصصی مرتبط با این محصول با حضور در نمایندگی دوربین دیجیتال کانن IXUS 175 قابل دریافت است.

باکیفیت‌ترین خدمات را از نمایندگی دوربین کانن بخواهید

نمایندگی دوربین کانن ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش انواع دوربین کانن به متقاضیان است. کاربرانی که قصد خرید این دستگاه را دارند می‌توانند به نمایندگی دوربین کانن مراجعه کرده و پس از دریافت اطلاعات لازم جهت خرید دوربین کانن اقدام نمایند. ضمن آنکه سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات دوربین کانن نیز با حضور در نمایندگی دوربین کانن قابل دریافت است.

جهت آسودگی خاطر کاربران دوربین‌های Canon کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی دوربین Canon، چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر، مشمول گارانتی و ضمانت شده است. در صورت وجود هر گونه پرسش و ابهام در رابطه با این محصول و سرویس‌های مرتبط با آن می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی دوربین کانن تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

Rate this post