اشتراک گذاری

تعمیر دوربین کانن EOS 50D

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دوربین کانن EOS 50D بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این محصول و مشخصات آن داشته باشیم. دوربین کانن مدل EOS 50D، دوربین ارتقا یافته‌ی کانن مدل‌ EOS 40D می‌باشد که رزولوشن بسیار خوبی دارد. از ویژگی‌های برجسته‌ی این دوربین می‌توان به حس‌گر 15 مگاپیکسلی CMOS، پردازش‌گر سریع DIGIC 4، نمایش‌گر 3.0 اینچی VGA به همراه مود Live View و سه حالت AF اشاره کرد. از ویژگی‌های جالب توجه دیگر در این دوربین می‌توان به ایزوی ارتقایافته تا 12800 و اتصال HDMI برای تماشای تصویر با کیفیت بالای Quality Image اشاره کرد.

با کانن EOS 50D یک عکاسی لذت‌بخش و حرفه‌ای را تجربه خواهید کرد. سیستم تمیز کننده‌ی EOS نیز مشخصه‌ی کارآمد دیگری است که در این دوربین ارایه شده است. با کمک این سیستم احتمال انباشت گردوغبار به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسد و در صورت نشست گردوغبار سیستم Dust Delete Data فعال می‌شود. در بخش‌های آتی برخی از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با دوربین کانن EOS 50D و شیوه رفع انها شرح داده خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دوربین کانن EOS 50D می‌توانید به نمایندگی کانن در تهران مراجعه نمایید.

تعمیر دوربین کانن EOS 50D

مرکز تخصصی تعمیر دوربین کانن EOS 50D

برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در دوربین کانن EOS 50D در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی تعمیر دوربین کانن مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دوربین کانن EOS 50D را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

مشکل گیر کردن لنز دوربین کانن EOS 50D:

یکی از عللی که سبب بروز مشکل لنز دوربین دیجیتال می‌گردد، ضعیف بودن باتری‌های دستگاه و یا درست جا نگرفتن آنهاست. از همین رو توصیه می‌شود باتری‌های دوربین را چک کرده و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. یکی دیگر از روش‌های پیشنهادی برای رفع مشکل لنز دوربین دیجیتال، روش هوا است. برای استفاده از این روش نیاز است تا یک دمنده‌ی هوای دستی را تهیه کنید تا با استفاده از آن اطراف لنز را گردگیری و تمیز نمایید. فشار دادن لنز دوربین را نیز امتحان کنید. دوربین را خاموش کنید. در صورت تداوم اشکال پیش امده جهت تعمیر دوربین کانن EOS 50D به نمایندگی کانن مراجعه نمایید.

عدم شناسایی کارت حافظه

عدم شناسایی مموری کارت یا همان کارت حافظه توسط دوربین کانن EOS 50D؛ این اشکال در غالب شرایط به دلیل خراب شدن یا ویروسی شدن دستگاه اتفاق می‌افتد. خرابی مسیر کانکتورهای کارت خوان نیز ممکن است سبب این ایراد گردد. برای رفع این اشکال در غالب موارد روش فرمت کردن پیشنهاد می‌شود. پیش از این کار توصیه می‌شود اطلاعات موجود در دستگاه خویش یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت تداوم اشکال پیش امده جهت تعمیر دوربین کانن EOS 50D به نمایندگی کانن مراجعه نمایید.

شطرنجی و فریز شدن تصویر:

بروز این ایراد به دلیل وجود اشکال در برخی قطعات دوربین نظیر چیپ گرافیک دستگاه و یا قطعاتی متصل به پردازنده است. البته این اشکال می‌تواند به دلیل ضعیفی هد یا مشکلات مکانیزم دستگاه نیز باشد که توسط متخصص تعمیر با ابزار اندازه گیری قابل شناسایی است. توصیه می‌شود تعمیر این بخش را به دلیل دشواری، به کارشناسان تعمیرات دوربین کانن بسپارید. جهت دریافت خدمات مرتبط با این بخش می‌توانید به نمایندگی کانن، پارت تعمیر دوربین کانن EOS 50D مراجعه نمایید.

حالت کمرا یا رکورد مات تصویر:

مشاهده‌ی رنگ های بهم ریخته، سیاه، کرکره ای یا موارد این چنین معمولا به دلیل وجود اشکال و نابهنجاری در سی سی دی اتفاق می‌افتد. در این شرایط نیاز به بررسی تخصصی دوربین و شناسایی علت اشکال پیش آمده است. جهت دریافت خدمات مرتبط با این بخش می‌توانید به نمایندگی کانن، پارت تعمیر دوربین کانن EOS 50D مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیر دوربین کانن

کاربران تمامی مدلهای دوربین کانن می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده‌شان به نمایندگی تعمیر دوربین کانن مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دوربین Canon عبارتند از: تعمیر مشکل عدم نمایش تصویر توسط LCD، رفع مشکل عمل نکردن قسمت لمسی پنل، رفع ایراد شطرنجی شدن تصویر، رفع مشکل فریز شدن تصویر ، رفع مشکل آبخودگی دوربین و … .

علاوه بر این در نمایندگی تعمیر دوربین کانن تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، ترمیم، عیب‌یابی مرتبط با انواع دوربین کانن به مراجعان ارائه می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است. سرویس‌های مرتبط با فروش دوربین کانن نیز با حضور در فروشگاه مرکزی کانن قابل دریافت است.

Rate this post