اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی کانن در مشهد

شهروندان محترم مشهدی از این پس برای دریافت سرویس های مد نظر خود در زمینه تولیدات کانن، نیازی به مراجعه حضوری به تهران نخواهند داشت. شما عزیزان تنها کافی است با نمایندگی کانن مشهد تماس بگیرید تا همکاران ما، نکات و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند. فعالیت این مجموعه بدین ترتیب است که شما محصول مورد نظرتان را به نمایندگی کانن در مرکز سخت افزار ایران ارسال می کنید. پس از طی فرایند تعمیر و برطرف شدن مشکلات، دستگاه به صورت کاملا سالم و بی نقص به شما تحویل داده خواهد شد.

لازم است یادآوری کنیم که به دلیل نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران بر نمایندگی canon مشهد ، می توانید نسبت به اصالت خدمات و اعتبار این مجموعه، اطمینان کامل داشته باشید. چنانچه دوربین، پرینتر، دستگاه کپی، فکس، اسکنر و … کانن شما به تازگی دچار ایراد یا نقصی شده است، آن را به نمایندگی کانن در تهران ارسال کرده و شاهد تعمیر محصول خود به بهترین شکل باشید. بنابراین شما دیگر شاهد تکرار مشکل دستگاهتان نخواهید بود و قادرید مثل روز اول از آن استفاده کنید. برای اطلاع از نحوه فعالیت و آدرس و شماره تلفن نمایندگی کانن مشهد ، از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

نمایندگی کانن در مشهد

روند خدمات دهی نمایندگی کانن مشهد

با توجه به این که نمایندگی کانن در مشهد هنوز به صورت کامل راه اندازی نشده، روند سرویس دهی این مجموعه کمی متفاوت است. این نمایندگی به صورت غیر حضوری فعالیت کرده و در ارتباط مستقیم با نمایندگی canon تهران می باشد. پس از این که با این مرکز تماس گرفته و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کردید، آنها شما را در جهت رفع مشکل راهنمایی می کنند. اگر مساله حل نشده و دستگاه همچنان دچار مشکل بود، باید آن را به نمایندگی کانن ارسال کنید.

دوربین، پرینتر، فکس، اسکنر یا محصول مورد نظرتان را به دقت بسته بندی کنید تا در حین ارسال آسیب نبیند. سپس آن را از طریق پست به واحد تعمیرات کانن مرکز سخت افزار ایران ارسال نمایید. پس از دریافت محصول و عیب یابی توسط تیم تعمیرات، دستگاه ترمیم شده و مجددا به آدرس شما ارسال می گردد. نمایندگی کانن مشهد در واقع شرایطی را فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به طی مسافت تا تهران، دستگاه مورد نظرتان را ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

آدرس نمایندگی کانن در مشهد

اگر ساکن خراسان رضوی هستید، برای دریافت خدمات نمایندگی کانن در مشهد، به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنید. بدین منظور می توانید به آدرس ملک آباد – فرهاد ۲۲ – مجتمع نسترن – طبقه دوم – واحد ۸ ( جنب رستوران پسران کریم) مراجعه کرده و یا دستگاه خود را به این مرکز ارسال نمایید. همچنین می توانید از خدمات پذیرش در محل استفاده کنید تا سفیر به آدرس شما آمده و ضمن تحویل گرفتن دستگاه، آن را به مرکز تعمیرات ببرد. پس از تعمیر دستگاه و برطرف شدن ایرادات آن، وسیله مورد نظر در آدرس قبلی به شما تحویل داده می شود.

خدمات نمایندگی کانن در مشهد

فروش آخرین تولیدات برند محبوب کانن به صورت اورجینال، تعمیرات تخصصی دستگاه فتوکپی، تعمیر انواع دوربین های DSLR و کامپکت، ترمیم مشکلات عملکردی انواع پرینتر، تعمیرات پروژکتور و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدماتی هستند که نمایندگی کانن مشهد، به مشتریان و دارندگان انواع دستگاه های این برند ارائه می دهد.

ارائه ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، نشان می دهد که ما به اصالت و صحت اقدامات انجام شده اطمینان کامل داشته و امکان پیگیری هرگونه خطای احتمالی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

تعمیر دوربین کانن در مشهد  

کلیه مراحل عیب یابی و تعمیر دوربین کانن در مشهد، توسط تیمی مجرب و دوره دیده انجام می شود و می توانید از این مساله کاملا مطمئن باشید. کافی است دوربین را به نمایندگی canon تهران ارسال کنید تا همکاران ما بخش های مختلف آن را به طور کامل بررسی کرده و منشأ ایرادات عملکردی را مشخص کنند.

سپس با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی قطعات، اقدامات لازم برای ترمیم یا تعویض آنها را انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، از طریق شماره های موجود در صفحه تماس با ما، با نمایندگی کنون تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه کپی کانن در مشهد  

برای تعمیر دستگاه کپی کانن در مشهد، می توانید از تیم پشتیبانی نمایندگی canon در خراسان رضوی کمک بگیرید. در صورت مشاهده مشکلاتی همچون گیر کردن یا چروک شدن برگه، وجود خطوط اضافی در برگه چاپ شده، افت محسوس کیفیت چاپ، کمرنگ بودن برگه چاپ شده، روشن نشدن دستگاه، پرینت نگرفتن، ایجاد لکه روی برگه و مواردی از این دست در فتوکپی خود، کافی است با نمایندگی کانن در مشهد تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند که چگونه دستگاه را به تهران ارسال کرده و از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات فتوکپی بهره مند شوید.

تعمیر پرینتر کانن در مشهد

نمایندگی کانن در مشهد، خدمات مربوط به ترمیم و رفع ایرادات پرینترهای این برند را نیز به متقاضیان ارائه می دهد. عملیات عیب یابی و ترمیم پرینتر مورد نظر شما پس از ارسال دستگاه به نمایندگی کنون آغاز می شود.

تمام مراحل کار تحت نظارت مجرب ترین تکنسین های تعمیرات چاپگر انجام می شوند و می توانید از درستی و بی نقص بودن آنها اطمینان کامل داشته باشید. کارشناسان زبده تعمیر پرینتر کانن در مشهد، تخصص بالایی در امر تعمیر داشته و خدمات را در سطحی حرفه ای ارائه می دهند تا تمامی ایرادات چاپگر شما به بهترین شکل برطرف شوند.

نمایندگی پرینتر کانن در مشهد

اگر از پرینتر های کانن استفاده کرده باشید، بدون شک می دانید که این محصول معمولا با اختلالات و ایرادات عملکردی مختلفی مواجه می شود. تعمیر پرینتر کانن مساله ای مهم است که باید توسط افراد ماهر انجام شود. در غیر این صورت ممکن است مشکل تشدید شده و به مرور زمان؛ دستگاه را از کار بیندازد. یکی از فعالیت های نمایندگی کانن مشهد ، فروش و تعمیرات این دستگاه است. بدون شک انتقال پرینتر به تهران برای شما هزینه بر و البته زمان بر خواهد بود. بنابراین بهتر است برای رفع مشکلات این دستگاه، با نمایندگی پرینتر کانن در مشهد در ارتباط باشید.

چاپگر مورد نظرتان را بسته بندی کنید و به همراه شرحی از مشکل یا مشکلات، آن را به نمایندگی رسمی کانن در تهران ارسال کنید. تکنسین های این مرکز، دستگاه را بررسی کرده و مشکلاتی مثل:  چروک شدن برگه ها، افت کیفیت چاپ، کاهش سرعت چاپ، روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی، توقف عملکرد، پرینت نگرفتن، وجود خطوط یا نقاط اضافی در برگه چاپ شده و سر و صدای دستگاه در هنگام کار و … را برطرف خواهند کرد. پس از پایان پروسه تعمیر، پرینتر را درب منزل تحویل خواهید گرفت.

چرا نمایندگی کانن در مشهد را انتخاب کنیم؟

دلایل بسیاری برای انتخاب نمایندگی کانن مشهد وجود دارد. اولین نکته این است که با انتخاب این مرکز، دیگر نیازی نیست که برای دریافت خدمات و سرویس های مورد نظرتان به تهران مراجعه کنید. مساله بعدی این است که این نمایندگی، تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند؛ این یعنی می توانید از اعتبار و اصالت خدمات آن اطمینان داشته باشید.

ضمانت نامه ای که نمایندگی کانن به شما ارائه می دهد، گواهی است بر اصالت خدمات و نیز تایید می کند که شما می توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی canon مشهد بهره مند شوید. اما می توان گفت که مهم ترین ویژگی این مرکز، رعایت اصول مشتری مداری و نمود عینی این اصل مهم است. همکاران ما در برخورد با مشتریان بسیار محتاطانه عمل کرده و جانب احترام را نگه می دارند. در واقع مشتری مداری مهم ترین هدف این نمایندگی است و تمامی پرسنل در جهت تحقق آن تلاش می کنند.

نمایندگی دوربین کانن در مشهد

مراحل ارسال کالا به نمایندگی رسمی کانن

 • بسته بندی کامل و دقیق دستگاه (طوری که در جریان انتقال آسیب نبیند.)
 • شرح کامل مشکل یا مشکلات موجود در یک برگه و ارسال آن همراه محصول
 • ارائه آدرس کامل پستی کاربر به همراه محصول ارسالی
 • ارسال دستگاه به آدرس نمایندگی کانن مرکز سخت افزار ایران
 • تحویل دستگاه توسط تیم تعمیرات نمایندگی canon
 • بررسی، عیب یابی و تعمیر تخصصی دستگاه
 • تعویض قطعات معیوب پس از هماهنگی با مشتری و کسب اجازه از وی
 • تست دستگاه پس از تعمیر و اطمینان از سالم بودن آن
 • شرح اقدامات ترمیمی انجام شده در یک برگه و الحاق آن به محصول
 • بسته بندی دستگاه ضمن رعایت نکات امینتی در نمایندگی مجاز کانن
 • ارسال شماره حساب برای مشتری
 • پرداخت هزینه تعمیرات توسط مشتری و ارسال رسید پرداخت
 • ارسال کالا به آدرس ارائه شده توسط مشتری
 • تحویل دستگاه به صورت کاملا سالم و بی نقص توسط مشتری
 • ارسال شماره ی پیگیری به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.

نمایندگی کانن کیفیتی برتر

اگر به دنبال یک مجموعه مستقل و همه جانبه برای دریافت سرویس های مرتبط با فروش و تعمیر پرینتر خود هستید، ما نمایندگی پرینتر کانن را به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم. این مرکز که یک از قدرتمند ترین زیر مجموعه های مرکز سخت افزار ایران به شمار می رود، به چندین واحد تخصصی تقسیم بندی شده است. هریک از این واحدها، در زمینه یکی خدمات مورد نیاز کاربران فعالیت می کند.

به عنوان مثال، نمایندگی تعمیر پرینتر کانن ، تعمیر مشکلات این محصول را به شکل حرفه ای و تخصصی انجام می دهد. واحد فروش نیز با ارائه مشاوره های فروش و مشخصات فنی دستگاه، تجربه خریدی بهتر را برای کاربران فراهم می نماید. تلاش همکاران ما در نمایندگی پرینتر کانن این است که رضایت شما عزیزان را جلب کرده و سطح متفاوتی از خدمات دهی را اجرا نمایند.

3.5/5 (4 امتیاز)