اشتراک گذاری

نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS

نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش این دستگاه به متقاضیان است. کاربرانی که قصد خرید این دستگاه را دارند می‌توانند به نمایندگی دوربین کانن مراجعه کرده و پس از دریافت اطلاعات لازم جهت خرید دوربین کانن مدل Powershot SX60 HS اقدام نمایند. ضمن آنکه سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دوربین Powershot SX60 HS نیز با حضور در نمایندگی دوربین کانن قابل دریافت است.

جهت آسودگی خاطر کاربران دوربین‌های Canon کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی دوربین Canon، چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر، مشمول گارانتی و ضمانت شده است. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه که با حضور در نمایندگی کانن قابل دریافت هستند، معرفی خواهند شد. در صورت وجود هر گونه پرسش و ابهام در رابطه با این محصول و سرویس‌های مرتبط با آن می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی دوربین کانن تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS

دوربین کانن Powershot SX60 HS

پیش از پرداختن به سرویس‌های قابل دریافت در نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS بد نیست نگاهی به این مدل دوربین و ویژگی‌های آن داشته باشیم. دوربین کانن Powershot SX60 HS، دوربینی برخوردار از زوم اپتیکال 65X و سنسور 17 مگاپیکسلی CMOS است. این دوربین توانایی فیلم‌برداری Full HD با سرعت 60 فریم بر ثانیه را دارد و عکاسی پیاپی با آن در سرعت 6.4 فریم بر ثانیه امکان‌پذیر است.

نمایشگر در نظر گرفته شده برای این دستگاه نمایشگر 3 اینچی باقابلیت گردش است که کاربری راحتی دارد. سیستم فوکوس خودکار و هوشمند بسیار سریع، سیستم تثبیت‌کنندگی هوشمند لنز، سیستم یاری‌رسان زومینگ، فن‌آوری Wi-Fi داخلی و NFC از دیگر مشخصات کم‌نظیر این دوربین جدید است. کارشناسان نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS معایب این دستگاه را قیمت بالای آن و عملکرد نسبتاً ضعیف در بخش فوکوس خودکار می‌دانند.

واحد تعمیر نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیر دوربین کانن Powershot SX60 HS با حضور در نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است. در مرکز تعمیر دوربین کانن تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر انواع دوربین کانن حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به متقاضیان ارائه نمایند. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دوربین کانن منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد.

برخی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده جهت تعمیر در نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS عبارت است از: رفع مشکل کار نکردن تاچ پنل، رفع ایراد عدم پخش تصویر در وضعیت play یا پخش تصویر به صورت نوارهای راه راه دیده، رفع مشکل شطرنجی و فریز شدن تصویر، برطرف کردن حالت کمرا یا رکورد مات، تعمیر مشکل گیر کردن لنز دوربین و دشواری باز و بسته کردن لنز دوربین، تعمیر مشکل شارژ نشدن باتری دوربین، رفع ایراد بهم‌ریختگی تصویر ال سی دی دوربین، رفع ایراد عدم شناسایی مموری کارت یا همان کارت حافظه و …. .

واحد فروش نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS

متقاضیان خرید دوربین کانن Powershot SX60 HS و یا سایر مدلهای دوربین کانن می‌توانند به نمایندگی دوربین کانن مراجعه کرده و پس از دریافت اطلاعات لازم، دستگاه مورد نیاز خویش را خریداری نمایند. در نمایندگی دوربین کانن Powershot SX60 HS و سایر بخش‌های این مجموعه، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان فروش حضور دارند تا تخصصی‌ترین اطلاعات مرتبط با هر یک از دوربین‌های کانن را به متقاضیان ارائه نمایند. با حضور در نمایندگی فروش دوربین کانن می‌توانید اطلاعاتی نظیر ویژگی های دوربین، مزایا و معایب هر دستگاه در قیاس با سایر دستگاه های هم رده، ویژگی‌های تخصصی دوربین، قیمت و کاربری دوربین و … را از کارشناسان جویا شود.

نمایندگی دوربین کانن

کاربران کلیه مدلهای دوربین کانن می‌توانند با مراجعه به نمایندگی دوربین کانن، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات دوربین خود را دریافت نمایند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دوربین‌های کانن که با حضور در نمایندگی دوربین قابل دریافت است عبارتند از: تعمیر انواع لنز دوربین، تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)، رفع هنگ دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری، تعمیر برد سوخته دوربین، تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار، تعمیر فلش‌های حرفه‌ای دوربین، پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها، تعویض جک ها روی برد، رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین و …. . متقاضیان خرید دوربین‌های کانن نیز می‌توانند با حضور در نمایندگی مجاز کانن و مراجعه به پارت مربوطه، جهت خرید، مشاهده محصول، دریافت اطلاعات مربوط به دوربین و … اقدام نمایند.

Rate this post