اشتراک گذاری

نمایندگی کانن در اهواز

نبود نمایندگی رسمی کانن در اهواز سبب شده تا نمایندگی کانن در ایران اقدام به راه‌اندازی یکی از برترین مجموعه‌های تعمیر و فروش  محصولات کانن جهت ارائه خدمات به کاربران عزیز ساکن در شهرستان‌ها نماید. این مجموعه، که نمایندگی کانن در اهواز نام دارد، از زیر مجموعه‌های نمایندگی کانن در تهران است و خدمات مورد نیاز کاربران را در همین شهر تهران ارائه می‌دهد.

کاربران عزیز دستگاه‌های کانن که ساکن در شهر اهواز هستند، می‌توانند سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را از این نمایندگی در تهران دریافت نمایند. دلیل این پیشنهاد آن است که نمایندگی رسمی کانن در اهواز هنوز راه‌اندازی نشده است. کاربران عزیز ساکن در شهر اهواز می‌توانند جهت اطلاع از شیوه دریافت خدمات با کارشناسان بخش پشیبانی ما تماس گرفته و یا به صفحه «نمایندگی کانن در شهرستان ها»، مراجعه نمایند.

شیوه ارسال کالا به نمایندگی کانن در اهواز

همانگونه که پیش از این گفته شد، نمایندگی کانن در اهواز هنوز راه‌اندازی نشده است. بنابراین کاربران دستگاه‌های کانن ساکن در شهر اهواز که نیاز به خدمات تعمیر دارند، می‌بایست دستگاه خود را از طریق دستورالعمل درج شده در بخش زیر به مرکز تعمیرات کانن در تهران ارسال نمایند. البته این موضوع به کاربرانی توصیه می‌شود که حساسیت بالایی در ارتباط با تعمیر دستگاه و بازیابی همه جانبه کیفیت آن دارند.

 • بسته بندی قطعه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در قطعه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی قطعه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ی ارسالی
 • ارسال قطعه به نمایندگی  رسمی کانن
 • ارسال شماره رسید ( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی کانن در شهرستان ها (نگهداری شماره‌ی رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد مرکز تعمیرات کانن پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل

درباره نمایندگی کانن در اهواز

نمایندگی رسمی کانن جهت برآورده‌سازی نیازهای کاربران عزیز ساکن در شهرهای تبریز، اصفهان، اهواز، شیراز و … اقدام به راه‌اندازی مجموعه‌ای تحت عنوان نمایندگی کانن در شهرستان‌ها نموده است. این مجموعه که دارای شعب متعددی نظیر نمایندگی کانن در اهواز، تبریز، شیراز، اصفهان و… می‌باشد، ارائه سرویس‌های فروش و تعمیر به متقاضیان عزیز ساکن در شهرستان‌ها را برعهده دارد. در بخش تعمیرات این نمایندگی، دستگاه‌های معیوب تحویل گرفته شده و پس از تعمیر و بسته‌بندی به شهرستان‌ها ارسال می‌شوند.

کاربران عزیز دستگاه‌های کانن که ساکن در شهر اهواز هستند در صورت نیاز به خدمات تعمیر می‌توانند از طریق روند شرح داده شده در صفحه «نمایندگی کانن شهرستان ها» دستگاه خود را به نمایندگی کانن در اهواز ارسال نمایند. دستگاه‌های ارسال شده به این مرکز، مراحل تعمیر را طی کرده و همانگونه که در این صفحه شرح داده شده است به شهرستان‌ها ارسال می‌گردند.

نمایندگی کانن پشتیبان همیشگی شما

نمایندگی کانن با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کانن فراهم گشته است. نمایندگی کانن در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ دستگاه ‌های کانن و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش است.

در صورت عدم امکان مراجعه حضوری به این مرکز، دارندگان دستگاه های کانن می توانند از سیستم «سرویس در محل کانن» بهره مند گردند. این سرویس به ویژه برای آندسته از محصولاتی که به دلیل حجم و ابعاد بالا، امکان جابجایی آنها میسر نیست، مناسب است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی کانن و شعب آن (نظیر نمایندگی کانن در اهواز و …) مشمول گارانتی و ضمانت می‌باشد. (جز در مواردی معدود که به کاربر اعلام می‌گردد).

3.5/5 (4 امتیاز)