اشتراک گذاری

تعمیرات پروژکتور کانن

تعمیرات پروژکتور کانن یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران این دستگاه به خدمات تعمیر، سرویس، نگهداری و ترمیم پروژکتور انجام می پذیرد. مدیریت این مرکز با اعتقاد بر این باور که ارائه خدمات بهتر به مشتریان، باعث تکرار حضور مشتریان وفادار خواهد شد بر ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خویش اهتمام ویژه‌ای داشته و تمام توان خویش را جهت دستیابی به اهداف پیش رو به کار بسته است.

مرکز تعمیرات پروژکتور کانن سال هاست که با شعار «کیفیت، تعهد، مشتری مداری» فعالیت خویش را در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به هموطنان گرامی آغاز کرده است. این مرکز به دلیل همکاری با تیمی از برجسته ترین کارشناسان این حوزه و بهره‌ مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، قادر به تعمیر و بازیابی پروژکتورهای کاننی است که به هر دلیل دچار افت در عملکرد یا خرابی شده‌اند.

تعمیرات پروژکتور کانن در محل

نمایندگی تعمیرات پروژکتور کانن

دریافت تعمیرات باکیفیت، مطلوب و استاندارد پروژکتور تنها از طریق مراجعه به یک مرکز رسمی و معتبر میسر می‌گردد. نمایندگی تعمیرات پروژکتور کانن با فراهم کردن فضایی مناسب و گردآوردن متخصصان باتجربه و تجهیزات پیشرفته، قادر به رفع تمامی ایرادات پروژکتور و تعمیر و تعویض قطعات آن به بهترین شکل می باشد.

شایان توجه است که پرسنل فنی این مجموعه برای ارائه خدمات بهتر و به روز، در دوره های آموزشی تخصصی که توسط مدیریت مرکز، برنامه ریزی شده است شرکت می کنند. این آموزش ها مطابق با آخرین استانداردهای کمپانی کانن می باشد. از این رو تفاوتی ندارد دستگاه شما یک دستگاه قدیمی یا جدیدترین مدل پروژکتور کانن باشد چراکه متخصصان این مجموعه قادر به شناسایی ایراد به وجود آمده و رفع تمامی مشکلات دستگاه هستند.

خدمات تخصصی تعمیر ویدئو پروژکتور کانن

تعمیر ریموت کنترل ویدئو پروژکتور کانن

ریموت کنترل پروژکتور، گر چه از لوازم جانبی پروژکتور است اما در سهولت استفاده از دستگاه نقش مهمی دارد. با استفاده از این دستگاه، کاربر می تواند از فاصله چندمتری عملکردهای لازم را در پروژکتور اجرا کند. این امر به ویژه در پروژکتورهایی که روی سقف نصب می شوند بسیار کاربردی است. اما معمولا این قطعه از پروژکتور به دلیل در دسترس بودن و استفاده بیش از حد، بیشتر در معرض خرابی و یا مفقود شدن قرار دارد.

در صورت خرابی یک یا چند کلید ریموت کنترل و یا از کار افتادن کلی آن، کاربر در کنترل و مدیرت دستگاه با مشکل مواجه می شود. همچنین درصورت نبود ریموت کنترل و استفاده زیاد از کلیدهای روی دستگاه، امکان خراب شدن آنها نیز وجود دارد. از این نظر بهتر است به موقع برای رفع مشکل ریموت اقدام کرد. چنانچه مشکل ریموت مربوط به شکستگی و سوختن قطعات آن باشد، امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید یک ریموت کنترل استاندارد و سازگار با مدل دستگاه تهیه کنید.

تعمیر برد پاور پروژکتور کانن

برد پاور یا به اصطلاح منبع تغذیه پروژکتور، تأمین انرژی الکتریکی قطعات دستگاه را برعهده دارد. این بخش دارای یک قسمت ورودی و یک بخش خروجی می باشد. در قسمت ورودی، برق 220 ولت وارد برد شده و توسط قطعات مختلف برد مانند ترازیستور، آی سی، خازن و دیود با جریان های کمتر، از بخش خروجی به قسمت های مختلف دستگاه فرستاده می شود. این بخش را می توان قلب دستگاه نامید که باعث روشن شدن و فعالیت دستگاه می شود.

هنگام خرابی برد پاور، برخی از قطعات دستگاه از کار می افتند. اصلی ترین و مهمترین نشانه خرابی این قطعه، روشن نشدن دستگاه و یا خاموش شدن ناگهانی آن است. از نشانه های دیگر می توان به ضعیف شدن نور لامپ و از کار افتادن فن پروژکتور اشاره کرد. خوشبختانه برد پاور از قطعاتی است که احتمال تعمیر آن وجود دارد و اگر دچار آسیب جدی نشده باشد می توان با تعویض قطعات، مشکل آن را برطرف کرد اما اگر برد شکسته و یا مدار آن سوخته باشد در این صورت باید تعویض شود.

تعمیر فن پروژکتور کانن

از قطعاتی که درصورت خرابی باید به آن توجه ویژه شود، فن پروژکتور می باشد. پروژکتورهای کانن بسته به مدل آنها دارای یک یا چند فن خنک کننده می باشند که وظیفه خروج گرما از دستگاه و خنک کردن قطعات را برعهده دارند. خرابی این قطعه تأثیر بسیار نامطلوبی بر روی کارکرد دستگاه و سلامتی قطعات دارد. همانطور که می دانید در لوازم الکترونیکی، بالا بودن دما و حرارت می تواند به قطعات مختلف آسیب برساند و عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه کند.

درصورتی که خرابی فن مورد توجه قرار نگیرد ممکن است قطعات مختلفی دچار آسیب شوند و هزینه بیشتری را برای کاربر رقم بزنند. از این نظر در صورت مشاهده کوچک ترین ایراد در فن دستگاه، نسبت به رفع مشکل آن اقدام کنید. در واحد تعمیرات پروژکتور کانن، کارشناسان با بررسی فن و میزان آسیب وارد شده به آن، نسبت به تعمیر یا تعویض فن اقدام می نمایند.

تعویض لنز پروژکتور کانن

از خدمات تخصصی که در نمایندگی تعمیرات پروژکتور کانن به کاربران ارائه می شود، تعمیر و تعویض لنز می باشد. لنز ویدئو پروژکتور همانند لنز دوربین یک قطعه حساس است و ممکن است با ورود گرد و غبار به داخل دستگاه، دچار آسیب شود و یا کارایی آن کاهش یابد. از این رو انجام سرویس های دوره ای و تمیز کردن لنز، می تواند از خرابی و آسیب دیدن آن جلوگیری کند.

اما در صورتی که خرابی لنز اجتناب ناپذیر بوده و این بخش از دستگاه از کار افتاده باشد باید جهت رفع مشکل به نمایندگی تعمیرات پروژکتور کانن مراجعه کرد. در این مرکز پس از عیب یابی دستگاه و بررسی دقیق لنز، تعمیر و تعویض لنز انجام می شود. توجه داشته باشید در بسیاری از مواقع احتمال تعمیر لنز وجود ندارد و برای آنکه دستگاه کارایی مناسب را داشته باشد، این قطعه تعویض می شود.

 • رفع تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتو کانن
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدئو پروژکتور کانن
 • رفع عیوب مربوط به Main Board ویدئو پروژکتور کانن
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل ویدئو پروژکتور کانن
 • رفع عیوب مربوط به پاور پروژکتور کانن
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست کانن
 • رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD ویدئو پروژکتور کانن
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL ویدئو پروژکتور کانن
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD کانن
 • رفع عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور کانن

نمایندگی کانن و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی کانن با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، ویژگی‌های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است و از این‌ راهرو توانسته رضایت بیش از پیش هموطنان را جلب نماید. نمایندگی کانن چه در فروش تولیدات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد.

برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از: مشاوره‌ی تخصصی و عمومیِ پیش از خرید یا تعمیر هر یک از محصولات کانن، فروش و تعمیر فتوکپی کانن، فروش و تعمیر پرینتر کانن، ارائه‌ی لوازم و مواد جانبی، تعویض قطعات با نمونه‌ی اورجینال و دیگر خدمات مربوط به تعمیر و فروش هریک از محصولات کانن. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات کانن  در این مرکز به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات پروژکتور کانن و اخبار این حوزه

تعمیرات پروژکتور کانن در صورتی که با یک عیب‌یابی صحیح آغاز گردد و در فرآیند آن از تجهیزات پیشرفته و سازگار با دستگاه استفاده شود نه تنها عیوب پروژکتور را رفع می‌نماید بلکه با ارتقاء ساختار آن، لذت کار با یک دستگاه نو و بی‌عیب‌و‌نقص را مجدداً برای کاربر فراهم می‌سازد. از سویی دیگر، هرگونه عملیات تعمیر که بدون درنظر داشتن پارامترهای مذکور، بر روی این دستگاه اِعمال شود نه تنها عیوب دستگاه را رفع نمی‌کند بلکه ممکن است با آسیب‌رسانی به بخش‌های سالم آن، خرابی پروژکتور را چندین برابر ساخته و امکان تعمیر و بهبود آن را برای همیشه از میان ببرد.

بنابراین اکیداً پیشنهاد می‌کنیم پیش از تحویل پروژکتور به یک مرکز تعمیراتی از مجاز بودن آن مرکز و رعایت استانداردهای تعمیرات پروژکتور در آن اطمینان حاصل کنید. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور کانن را دریافت نمایید. بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با این حوزه از طریق بخش زیر در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

تعمیرات پروژکتور کانن و مقالات مرتبط

تعمیرات پروژکتور کانن با توجه به هزینه‌ نسبتاً بالایی که خریداران در قبال آن‌ پرداخت می‌کنند، نیازمند حضور کارشناسان متخصص و متبحر است تا عملیات تعمیر به بهترین نحو ممکن اجرایی گشته و نتیجه مطلوب را در پی داشته باشد؛ لزوم تخصص کارشناسان در زمان تعمیر، با در نظر داشتن ویژگی‌هایِ خاص این تولیدات و ساختار هوشمندانه آنها، نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرد.

ارائه خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتورهای کانن در واحدهای تخصصی جداگانه و مجزا، از آن روست که این دستگاه‌ها در ابعاد و قدرت‌های متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند؛ به عبارت دیگر بسته به قدرت و مکانیزم پروژکتور، خدمات مرتبط با آن نیز در واحد مجزایی ارائه می‌گردد. در این روش، پروژکتور معیوب -پس از شناسایی اختلال- جهت اِعمال اقدامات مورد نیاز به بخش مرتبط تحویل داده می‌شود. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات و مطالب مورد نیاز خویش را با مراجعه به بخش زیر و دریافت مقالات مرتبط با این حوزه برطرف سازید.

محصولات کانن

شرکت کانن هم ‌اکنون با دارا بودن دفاتر مرکزی در کشورهایی نظیر ایالات ‌متحده، آفریقا، شرق میانه، ژاپن، آسیا، اقیانوسیه، هلند و لندن، فعالیت‌هایی در مقیاس جهانی دارد. کانن در حال حاضر دارای سه ‌شاخه تصویرسازی دیجیتال شامل پرینترهای لیزری، دوربین های دیجیتال، دستگاه های فتوکپی و اسکنرهای متنوع است که علاوه بر توانایی بکارگیری آنها در منزل و محیط کار، قابلیت کار در محیط‌های پزشکی را نیز دارند.

در سال‌های اخیر شرکت کانن به معرفی محصولات دیجیتالی کامپکت خود و  SLR نظیر پرینترها، دوربین‌های فیلمبرداری، دستگاه‌های فتوکپی و دستگاه‌های چندکاره برای منزل و ادارات پرداخته است. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی کانن و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. جهت آشنایی با محصولات عرضه شده توسط این کمپانی خوش نام و محبوب مراجعه به بخش زیر توصیه می شود.

تعمیرات کانن و پاسخگویی به پرسش های کاربران

خدمات مرتبط با تعمیرات کانن در این مرکز توسط تیمی از باتجربه ترین و زبده ترین کارشناسان و با بهره ‌مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر انجام می پذیرند. مدیریت این مرکز، نیرویی متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما کاربران گرامی با یک بار مراجعه، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه های خویش را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر تعمیرگاه ها بی نیاز گردید.

مدیریت مرکز تعمیرات کانن به شما این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز به تعویض قطعه در هریک از محصولات کانن، این قطعات با محصولات اورجینال و شرکتی جایگزین گردند. نمایندگی کانن آرشیوی جامع از کلیه‌ قطعات جانبی مورد نیاز را در این مرکز گردآورده تا ضمن سرعت بخشی به روند تعمیر، مشتریان خود را از سردرگمی برای تهیه قطعات برهاند. شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهامات خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های مورد نیاز را دریافت کنید.

5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

1 × پنج =