اشتراک گذاری

علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی چیست؟

اکثر کاربران دستگاه کپی حداقل یک بار هم که شده مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی را تجربه کرده‌اند. اکثر اوقات این مشکل دلیلی جزء استفاده از کاغذ بی کیفیت یا منگه‌دار ندارد اما گاهی اوقات هم ممکن است مسئله کمی جدی‌تر باشد و به دلیل خرابی پیکاپ یا همان کاغذکش دستگاه کپی باشد. اگر شما هم با چنین مشکلی در دستگاه کپی خود مواجه شده‌اید و دوست دارید اصلی‌‌ترین علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی خود را بدانید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بررسی علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

عیب‌یابی و تعمیر دستگاه کپی کانن در محل را به ما بسپارید

اگر با مشکلی در دستگاه کپی کانن مواجه شده‌اید، دیگر نیازی نیست که هزینه و زمان خود را برای انتقال این دستگاه به مرکز تعمیرات به هدر بدهید تنها کافیست که با نمایندگی رسمی کانن تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن دارای تعمیرکاران متخصصی است که به محض تماس شما با این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام می‌شوند. سپس به عیب‌یابی این دستگاه می‌پردازند و مشکل اصلی آن را پیدا می‌کنند.

پس از آن هزینه تعمیرات دستگاه کپی کانن را برآورد کرده و به اطلاع شما می‌رسانند تا اگر تمایل داشتید پروسه تعمیر این دستگاه را آغاز کنند. در نهایت نیز با تست و بررسی نهایی دستگاه کپی کانن از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می‌کنند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت تعمیرات دستگاه کپی کانن را به نمایندگی دستگاه کپی کانن بسپارید.

نمایندگی رسمی کانن همراه شما در خدمات فروش و تعمیرات محصولات کانن

فرقی نمی‌کند که قصد تعمیر یا خرید کدام یک از دستگاه‌ها و محصولات کانن را داشته باشید به هر حال می‌توانید از خدمات نمایندگی رسمی کانن استفاده کنید چرا که این مرکز هم خدمات فروش و هم خدمات پس از فروش محصولات کانن شامل: عیب‌یابی، سرویس و تعمیرات دستگاه‌های کانن را به کاربران ارائه می‌دهد. نمایندگی کانن دارای شعبه‌های مختلفی در کلان‌ شهرهای تهران و کرج می‌باشد که می‌توانید به صورت حضوری به یکی از این شعبه‌ها مراجعه کرده و از خدمات نمایندگی فروش و تعمیرات کانن استفاده کنید.

Rate this post