اشتراک گذاری

دلیل روشن نشدن دستگاه کپی چیست؟

آیا دستگاه کپی شما روشن نمی‌شود؟ نگران نباشید، تنها شما نیستید که با این مشکل روبه‌رو شده‌اید چراکه یکی از شایع‌ترین مشکلات دستگاه‌ کپی که اکثر کاربران این دستگاه حداقل یک بار هم که شده با آن روبه‌رو شده‌اند، روشن نشدن دستگاه کپی است؛ بروز این مشکل نشان می‌دهد که این دستگاه دچار یک مشکل سخت‌افزاری بسیار مهم شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد اما علت روشن نشدن دستگاه کپی چیست؟ ادامه این مطلب را دنبال کنید تا پاسخ این سوال را بگیرید.

روشن نشدن دستگاه کپی

بررسی علت روشن نشدن دستگاه کپی

مهم‌ترین و البته اصلی‌ترین دلیل روشن نشدن دستگاه کپی که تعمیرکاران حرفه‌ای بررسی آن‌ را در اولویت قرار می‌دهند، خرابی مین برد یا همان برد اصلی دستگاه کپی است. درواقع مین برد وظیفه پردازش تمامی کارهایی که در دستگاه کپی انجام می‌شود را برعهده دارد و علاوه‌بر این برقرارکننده ارتباط بین تمامی قطعات و اجزای دستگاه کپی نیز است؛ به گونه‌ای که هر یک از دستوراتی که کاربر به دستگاه کپی می‌دهد مانند: چاپ یکسری اسناد، ابتدا توسط مین برد دستگاه کپی مورد بررسی قرار گرفته و سپس این درخواست توسط مین برد به قطعه مورد نظر فرستاده می‌شود.

با این وجود بدیهی است که اصلی‌ترین علت روشن نشدن دستگاه کپی، خرابی مین برد این دستگاه است؛ از آن جایی که این قطعه از قطعات مختلفی مانند: پردازنده، انواع ورودی و خروجی‌ها و … تشکیل شده است، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن کار هر کسی نیست از این‌رو اگر از کاربران دستگاه‌های کپی کانن هستید به شما توصیه می‌کنیم درصورت بروز این مشکل با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز در محل مورد نظر حاضر شده و با عیب‌یابی دقیق خدمات تعمیر مین برد دستگاه کپی کانن را به شما ارائه دهند.

تعمیرات دستگاه کپی کانن

کیفیت ساخت و همچنین ظرفیت بسیار بالای کاغذ در دستگاه‌های کپی کانن، موجب شده است که کاربران زیادی سالیان سال از دستگاه‌های کپی کانن استفاده کنند؛ البته کیفیت بالای ساخت در دستگاه کپی کانن به معنای خراب نشدن این دستگاه نیست، گاهی اوقات استفاده بیش از حد از دستگاه کپی کانن و استفاده غیر اصولی از این دستگاه موجب خرابی آن می‌شود. درصورتی که با مشکلی در دستگاه کپی کانن مواجه شده‌اید می‌توانید با نمایندگی مجاز کانن تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر خدمات عیب‌یابی تخصصی دستگاه کپی کانن و همچنین تعمیرات تخصصی آن را به شما ارائه دهند.

نمایندگی دستگاه کپی کانن

نمایندگی دستگاه کپی کانن خدمات ویژه‌ای در زمینه فروش، عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های دستگاه کپی کانن را برای کاربران این دستگاه در نظر گرفته است. اگر شما هم تصمیم دارید یک دستگاه کپی کانن را خریداری کنید می‌توانید به یکی از شعبه‌های متعدد نمایندگی دستگاه کپی کانن مراجعه کنید و درصورتی که نیاز به خدمات تعمیر تخصصی این دستگاه دارید با کارشناسان این مرکز تماس گرفته و از خدمات تعمیر دستگاه کپی کانن در محل بهره‌مند شوید.

Rate this post