اشتراک گذاری

فیوزینگ پرینتر کانن

از آنجا که بروز خرابی در فیوزینگ پرینتر، تأثیر قابل توجهی بر کیفیت چاپ دارد، توصیه می شود خرابی های پیش آمده در این بخش از دستگاه، بلافاصله تعمیر و برطرف گردند. در صورتی که تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن با تأخیر مواجه شود، خرابی سایر قطعات و استهلاک زود هنگام دستگاه، دور از انتظار نخواهد بود. در صورت نیاز به سرویس های این بخش از دستگاه می توانید به مرکز تخصصی تعمیر پرینتر کانن مراجعه کرده و خدمات مرتبط با تعمیر فیوزینگ پرینتر Canon را دریافت نمایید.

کارشناسان ما در پارت تعمیر فیوزینگ چاپگر کانن، پس از آنالیز عملکرد دستگاه و عیب یابی صحیح، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را بر روی آن اِعمال می نمایند. خدمات ارائه شده در پارت تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، توسط برترین کارشناسان کشور و به همراه گارانتی و ضمانت صورت می پذیرد.

فیوزینگ پرینتر کانن

تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن

غالب اشکالات پیش آمده در فیوزینگ چندان جدی نیست و با اندک گردگیری مرتفع می گردد. بنابراین توصیه می شود که پیش از تماس با واحد تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن، این بخش از دستگاه را با رعایت تمامی جوانب احتیاط گردگیری و تمیز نمایید. اگر اطلاعی در ارتباط با شیوه این کار ندارید می توانید آموزش های ارائه شده در این بخش را دنبال نمایید.

همانگونه که می‌دانید واحد فیوزینگ دارای دو غلتک حرارتی و غلتک فشاری است. کار فیوزینگ در واقع آن است که با حرارت و فشار، کاغذ و تونر را به هم متصل کند. از همین روست که غلتک های موجود در فیوزینگ به مرور کثیف می شوند. کثیفی فیوزینگ معمولاً خود را به صورت نقطه یا خطوط سیاه روی کاغذ چاپ شده نشان می دهد.

برای تمیز کردن فیوزینگ پرینتر کانن مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. نصف پرینتر از هم باز شود. (برای این کار درپوش جلوی دستگاه را باز نمایید.)
 2. درپوش فیوزینگ رو بردارید.
 3. غلتک لاستیکی که در این زمان مشاهده می کنید، غلتک فشار است.
 4. غلتک سفتی نیز که در این بخش وجود دارد همان غلتک حرارتی است.
 5. (نکته: این بخش از دستگاه را به خوبی بررسی کنید تا در صورت وجود خرده کاغذ، آن را پاکسازی نمایید.)
 6. برای پاک کردن فیوزینگ، کارشناسان تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن توصیه می کنند که از یک دستمال تمیز یا گوش پاک کن آغشته به الکل ایزوپروپیل استفاده نمایید.
 7. توجه داشته باشید که قطعه فیوزینگ داغ است و با اندک فشاری آسیب می بیند بنابراین برای تمیز کردن آن، کاملاً محتاطانه عمل کنید.
 8. در صورتی که الکل مورد استفاده شما روغن داشته باشد فیوزینگ کثیف می شود.
 9. درب دستگاه را ببندید تا فیوزینگ حرکت کند.
 10. دوباره درب رو باز کنید و سطح جدیدی از آن را تمیز کنید.
 11. دو مرحله قبل را تکرار کنید تا همه نقاط فیوزینگ پاک گردد.
 12. توجه داشته باشید که در صورت استهلاک بیش از اندازه فیوزینگ، تمیز کردن آن مشکل را حل نمی کند. در صورتی که توانایی تشخیص این موضوع را ندارید، بهتر است از مشاوره یک کارشناس تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن کمک بگیرید.

عیب‌یابی، تعویض و تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن

نیاز به تعویض فیوزینگ پرینتر Canon، گاه توسط هشدارهایی از سوی دستگاه به کاربر اعلام می گردد. برای مثال بعضی از پرینترها، با بروز اختلال در عملکرد فیوزینگ، بصورت اتوماتیک و با کدهای مخصوص هشدارهایی مبنی بر نیاز به تعویض فیوزینگ را به کاربر اعلام می دارند. وجود خطوطی بر روی کاغذ چاپ شده نیز میتواند نشانه‌ای برای تعویض فیوزینگ و یا یکی از قطعات آن باشد. در چنین مواقعی بهتر است پیش از اقدام به تعویض و یا تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن با یکی از کارشناسان ما در نمایندگی رسمی کانن مشورت نمایید. قطعات قابل تعویض فیوزینگ پرینتر عبارتند از: هاترولر، بوش هاترولر، بلبرینگ هاترولر و پرس، ترمیستور، لامپ فیوزینگ، ناخنک هاترولر و پرس، پوسته فیوزینگ، پاک کننده پرس، ابری هاترولر، پرس.

برخی از خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن که در این مرکز ارائه می شوند عبارتند از: تعمیر و تعویض هاترولر، تعویض و تعمیر بوش هاترولر، تعمیر و تعویض بلبرینگ هاترولر و پرس، تعویض و تعمیر ترمیستور در مرکز تعمیر فیوزینگ پرینتر Canon، تعمیر و تعویض لامپ فیوزینگ،تعویض و تعمیر ناخنک هاترولر و پرس، تعمیر و تعویض پوسته فیوزینگ، تعویض و تعمیر پاک کننده پرس، تعمیر و تعویض ابری هاترولر،  تعویض و تعمیر پرس در مرکز تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن.

تعمیرات پرینتر در تهران

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پرینتر در تهران منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه اشکالات پیش آمده در این دستگاه توسط کارشناسان این مرکز قابل رفع است. ضمن آنکه سرویس های ارائه شده محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و دارندگان کلیه پرینترها اعم از لیزری، جوهرافشان، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی پرینتر، تهیه گزارش فنی از وضعیت پرینتر، انجام سرویس‌های جامع و تعمیرات پرینتر در تهران، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در نمایندگی تعمیرات پرینتر در تهران در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت. در صورتی که امکان جابجایی و تحویل پرینتر به تعمیرگاه وجود نداشته باشد می‌توان از خدمات «سرویس پرینتر در محل» استفاده کرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر چاپگر را آغاز می‌نمایند.

تعمیرات کانن

بی هیچ اغراقی می توان گفت تجربه، پشتکار و خلاقیت، هوشمندی، تخصص، دانش، نوآوری، خصیصه‌ تک تک مهندسان فعال در  مرکز تعمیرات کانن است که به نوبۀ خود توانسته اند در حوزۀ فعالیت های خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند و حتی الامکان در بهینه سازی دستگاه های هوشمند موجود در کشور کوشا باشند. مرکز تعمیرات کانن در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و مبتنی بر استانداردهای جهانی به هموطنان گرامی دارد. شما کاربران گرامی می‌توانید با حضور نمایندگی مجاز کانن تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم و تعویض دستگاه مورد استفاده خود را دریافت نمایید. در مورد دستگاه‌هایی که امکان حمل و جابجایی آنها وجود نداشته باشد، خدمات مورد نیاز به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد.

Rate this post