اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • معرفی لنز 85 میلی متری سامیانگ با فوکوس خودکار برای دوربین Canon EOS R

معرفی لنز 85 میلی متری سامیانگ با فوکوس خودکار برای دوربین Canon EOS R

لنز 85 میلی متری سامیانگ به عنوان یک لنز فوکوس خودکار پرتره برای دوربین‌های مانت RF معرفی شد. این لنز جدید افکت بوکه‌ی زیبایی را ارائه می‌کند، کیفیت عکس بالایی دارد و فوکوس خودکار قابل اعتمادی دارد. این لنز جدید در کنار لنز تازه معرفی شده‌ی 14 میلی‌متری F2.8 RF گزینه‌های جدیدی را در اختیار صاحبان دوربین Canon EOS R قرار می‌دهد. جدیدترین اخبار کانن را در نمایندگی دوربین کانن دنبال کنید.

لنز 85 میلی متری سامیانگ

لنز 85 میلی متری سامیانگ

سامیانگ یکی از اولین برندها در معرفی لنزیای کامپکت و بدون آینه فول فریم کالماً سبک برای دوربین‌های مانت RF بوده است. مجموعه‌ای از لنزهای فوکوس دستی معرفی شده‌اند که از 14 تا 85 میلی متر را شامل می‌شوند. اما نخستین لنز 14 میلی متری فوکوس خودکار برای مانت RF، لنز این شرکت است که در اکتبر سال 2019 معرفی شد. حالا نوبت به لنز 85 میلی متری سامیانگ با فوکوس خودکار رسیده که برای رفع نیازهای عکاسان معرفی شود.

کیفیت تصاویر بالا با لنز 85 میلی متری سامیانگ

سری RF سامیانگ با کیفیت عکس بالایی که دارد مشهور است. لنز 14 میلی متری F2.8 RF این شرکت هم موفق به کسب جایزه‌ی «بهترین لنز اولترا واید بدون آینه» از TIPA شده است. لنز 85 میلی متری سامیانگ نیز تفاوتی در کیفیت عکس ندارد. جمعاً 11 قطعه در 8 گروه با 4 اپتیک HR و یک لنز ED در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند تا تصاویری باکیفیت را تحویل عکاس دهند.

ثبت عکس‌هایی ایده‌آل با لنز جدید سامیانگ

موتور DLSM با لرزاننده‌های اولتراسونیک، فوکوس خودکار کاملاً بی‌صدایی را ارائه می‌کند. سیگنال‌های دقیق با فرکانس بالا، توسط پروتکل‌های خود سامیانگ که در DLSM تعبیه شده، کنترل می‌شوند. متخصصان اپتیک، مهندسین مکانیک و الکترونیک تحقیقات فراوانی را برای چنین اثرگذاری در یک لنز تله فوتو کوتاه انجام داده‌اند. این به شما امکان می‌دهد لحظات فراموش نشدنی را در سکوت کامل ثبت کنید.

این لنز پیشگام، مملو از ویژگی‌های جذاب است. این لنز در شرایط مختلف جوی، در برابر نفوذ گرد و غبار، برف و باران مقاوم است و می‌تواند با کمترین تأثیر از این شرایط، عکس‌های شگفت انگیزی را ثبت کند. همچنین حالت جابجایی فوکوس خودکار/فوکوس دستی نیز به شما اجازه می‌دهد بهترین جزئیات را به دست آورید. شما می‌توانید آزادانه، عکاسی را با این لنز تجربه کنید.

افکت بوکه جذاب

حاصل دانش طراحی اپتیکال سامیانگ، این افکت بوکه استثنایی احساسی لطیف، صاف، عمیق و حالت سه بعدی را به پرتره‌های شما می‌بخشد. دیافراگم 9 تیغه طبیعی، بوکه دایره‌ای با یک افکت فوکوس خارق‌العاده، تصاویر چشم‌نوازی را تولید می‌کند. فوکوس عمق پس‌زمینه را با لطافت خاصی تار می‌کند و به سوژه شفافیت می‌بخشد. فاصله کانونی 85 میلی‌متری با ترکیبی از حداکثر دیافراگم وسیع f/1.4 عکاسان را قادر می‌سازد تا به عمق میدان شگفت انگیزی دست پیدا کنند.

Rate this post