اشتراک گذاری

جدیدترین دستگاههای کپی رنگی کانن سری c3300

امروز در مورد جدیدترین دستگاه های کپی رنگی کانن سری c3300 صحبت می کنیم. مدل هایی جدید و در عین حال خوش ساخت که از نظر کیفیت ساخت و قابلیت های عملکردی، در جایگاه بسیار خوبی قرار دارند. کنون خانواده c3300 را به فتوکپی های رنگی اختصاص داده است. دستگاههای کپی رنگی کانن سری c3300، ابعاد کوچکی دارند و از این نظر مورد توجه کاربرانی قرار گرفته اند که به دنبال یک دستگاه کپی خانگی هستند. این محصولات همچنین از درجه سازگاری بالایی با محیط زیست برخوردار هستند و می توان روی آنها به عنوان یک فتوکپی خوب و با کیفیت حساب کرد. در ادامه ضمن معرفی مدل های مختلف دستگاه کپی canon سری سی 3300، ویژگی ها و آپشن های شاخص این خانواده را نقد و بررسی می کنیم.

دستگاههای کپی رنگی کانن سری c3300

انواع دستگاه های کپی رنگی کانن سری c3300

خانواده c3300 کنون، مجموعه ای از دستگاه های کپی رنگی هستند که به دلیل برخورداری از برخی ویژگی های خاص، مورد توجه کاربران و البته کارشناسان تعمیر کپی قرار گرفته اند. البته این خانواده چندان بزرگ نیست اما اعضای آن حسابی در بازار کپی سر و صدا به پا کرده اند. C3320 , C3320i , C3325i , C3330i مدل های اصلی دستگاههای کپی رنگی کانن سری c3300 هستند. در ادامه ویژگی ها و قابلیت های شاخص و مهم این محصولات را معرفی می کنیم.

ویژگی های دستگاههای کپی canon سری c3300

کنترل هزینه ها

دستگاههای کپی رنگی کانن سری c3300 به گونه ای طراحی شده اند که هزینه های جانبی چاپ را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. فناوری هایی در این دستگاه ها به کار رفته اند که در نهایت، باعث کاهش مصرف مواد کارتریج و هزینه های کلی چاپ می شوند. این دستگاه ها مصرف برق مناسبی هم دارند و به نوعی دوست جیب کاربران هستند !

بیشتر بخوانید: طول عمر دستگاه کپی چقدر است؟

چند کاره با طراحی جمع و جور

شما می توانید یکی از دستگاه های فتوکپی کنون سری c3300 را روی میز کارتان جای دهید در حالی که اصلا میزتان را شلوغ و بهم ریخته نخواهد کرد. طراحی این دستگاه ها بسیار شیک و در عین حال، ظریف و جمع و جور است.

امکان ادغام با راه حل های مدیریت خروجی ها مانند uniFLOW

دستگاه های کپی رنگی کانن سری c3300 به شما این امکان را می دهند که نوع خروجی آنها را به دلخواه خود تنظیم کنید. انواع فرمت ها در این محصولات پشتیبانی می شوند تا کاربران محدودیتی از این نظر نداشته باشند.

حفظ اطلاعات محرمانه

امنیت، ویژگی بسیار مهمی است که اعضای خانواده کپی رنگی کانن سری c3300 از آن برخوردار هستند. امکان احراز هویت هوشمند کاربر بدون تاثیر بر بهره وری کارها یا سهولت آنها به سادگی، قابلیت ویژه ای است که برای افزایش سطح امنیت در این مدل ها گنجانده شده است. همچنین شما می توانید استفاده از توابع را محدود کنید تا کاربر دیگری از این دستگاه، به شکل غیر مجاز استفاده نکند. افزایش چاپ های محرمانه و امن با نگهداری در صندوق های پستی امن هم در راستای حفظ حریم شخصی در دستگاههای کپی رنگی کانن سری c3300 تعبیه شده است.

گردش ساده سند

بیشتر دستگاه های کپی سری c3300 کانن، دارای یک نمایشگر بزرگ و با کیفیت هستند که عمدتا به صورت لمسی طراحی شده است. منوهای کاربردی در این نمایشگر وجود دارند تا به عنوان یک کاربر، به شکل ساده تر و روان تر با آن کار کنید. قابلیت منحصر به فرد شخصی سازی دستگاه به سادگی انجام می شود و می توانید بدون دردسر، اسناد کاغذی خود را به صورت پی در پی و بدون مکث اسکن کنید.

بیشتر بخوانید: مشکلات ناشی از تنظیم نبودن رنگ دستگاه کپی

دستگاه های کپی سری c3300 کانن سازگار با محیط زیست

دستگاه های کپی رنگی کانن سری c3300 ، با محیط زیست سازگار هستند. این دستگاه ها ضایعات کمتری تولید می کنند و مصرف برق آنها بسیار مناسب و استاندارد است. در حالت آماده به کار، به حدود 1 وات انرژی نیاز دارند و دارای مواد بازیافتی و بیوپلاستیک هستند. همچنین خانواده دوست داشتنی c3300، واجد شرایط ENERGYSTAR است که این یک ویژگی متمایز در میان رقبا به شمار می رود.

Rate this post