اشتراک گذاری

تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن

تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و کارشناسی، مهارت تعمیر این بخش از دستگاه را بر اساس متدهای روز دنیا آموخته و از این راهرو موفق به بازیابی کیفیت اولیه کپی های کانن گشته‌اند. کاربران کپی های کانن می توانند در صورت مواجهه با هر گونه نقص و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات کپی کانن مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

ضمانت و گارانتی تمامی خدمات تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن و سایر خدمات مرتبط با دستگاه کپی کانن، بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری موجود میان کارکنان این مرکز، پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا، رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…  برخی از پارامترهای جاری در مرکز تعمیرات کپی کانن هستند که نقش بسزایی در موفقیت و پیشروی این مجموعه ایفا کرده‌اند. برخی از خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن که در این مرکز ارائه می شوند عبارتند از:

  • تعویض و تعمیر ناخنک هاترولر و پرس
  • تعمیر و تعویض پوسته فیوزینگ
  • تعویض و تعمیر پاک کننده پرس
  • تعمیر و تعویض ابری هاترولر
  • تعویض و تعمیر پرس
  • تعمیر و تعویض هاترولر
  • تعویض و تعمیر بوش هاترولر
  • تعمیر و تعویض بلبرینگ هاترولر و پرس
  • تعویض و تعمیر ترمیستور
  • تعمیر و تعویض لامپ فیوزینگ

تعمیر و تعویض یونیت فیوزینگ کپی کانن

در صورتی که امکان تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن وجود نداشته باشد تعمیرکاران ما در نمایندگی کانن اقدام به تعویض آن با یک نمونه نو و اورجینال می نمایند. زمان تعویض یونیت فیوزینگ کپی کانن و نیاز به جابجایی این قطعه، ممکن است با ارائه پیغام هایی از سوی دستگاه به کاربر اعلام می گردد. برای مثال بعضی از دستگاه های پرینتر و کپی، با بروز اختلال در عملکرد فیوزینگ، بصورت اتوماتیک و با کدهای مخصوص هشدارهایی مبنی بر نیاز به تعویض فیوزینگ را به کاربر اعلام می دارند. وجود خطوطی بر روی کاغذ چاپ شده نیز میتواند نشانه ای برای تعویض فیوزینگ و یا یکی از قطعات آن باشد. در چنین مواقعی بهتر است پیش از اقدام به تعویض و تعمیر یونیت فیوزینگ کپی با یکی از کارشناسان ما در نمایندگی رسمی کانن مشورت نمایید.

آشنایی با کارکرد یونیت فیوزینگ دستگاه کپی

اگر با دستگاه های کپی کار کرده باشید حتما متوجه شده اید که کاغذ کپی گرفته شده در ثانیه های نخست گرم است. علت این گرما وجود قطعه ای به نام فیوزینگ است که کاغذ در حین کپی شدن می بایست از زیر آن عبور کند. فیوزینگ ها در گذشته از یک لامپ گرم کننده درون هات رولر تفلون شده و پرس رولر تشکیل شده بودند، اما امروزه جای لامپ را یک المنت گرم کننده و جای هات رولر را هم فیوزر فیلم در فیوزینگ گرفته اند که کار آن را آسانتر و بهتر کرده اند اما پرس رولر مثل همان مدل قدیم است.  درام که اندازه دقیق تونر مورد نیاز برای هر تصویر را در خود دارد آنرا بر روی کاغذ پاشیده و پس از آن بوسیله فیوزینگ حرارت دیده و پخته شده و بر روی کاغذ حک میشوند و در آخر کاغذ بوسیله غلطکی خروجی خارج میشود.

تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن

اما علت آنکه کاغذ بر اثر گرمای فیوزینگ آتش نمیگیرد در واقع سرعت موجود در این بخش از دستگاه است. سرعتی که فیوزینگ دستگاه کپی دارد، مانع از ایجاد فرصتی برای ایجاد جرقه و سوختن کاغذ می شود. قطعه فیوزینگِ موجود در درون دستگاه پرینتر و کپی قابل تعویض و تعمیر است و اجزا آن را می توان بصورت جداگانه خریداری و بازسازی کرد.

برخی از قطعات قابل تعویض این بخش از دستگاه عبارتند از: هیت المنت، فیلم فیوزنگ، پرس رولر و… . شما کاربران گرامی خدمات و سرویس های مرتبط با این بخش را می توانید با حضور در مرکز تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن دریافت نمایید. در صورت عدم امکان جابجایی و جداسازی این بخش از دستگاه می توانید از سیستم سرویس در محل کپی کانن استفاده نمایید.

تعمیرات کانن

تعمیر محصولات کانن در مراکز مجاز و استاندارد را می‌توان اقدامِ هوشمندانه‌ای از جانبِ کاربرانِ گرامی در راستای بازیابی کیفیت دستگاه‌هایشان به شمار آورد. تحویل دستگاه معیوب به یک مرکز مجاز، این فرصت را برای کاربر فراهم می‌سازد تا پس از تعمیر دستگاه، لذت کار با یک دستگاه سالم و بی‌نقص را مجدداً تجربه نمایند؛ این امر از آن‌روست که تعمیرات کانن در یک مرکز مجاز توسط کارشناسانی انجام می‌شود که تخصص و تجربۀ لازم را در این زمینه دارا هستند. کارشناسانی که ضمن آشنایی با سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصولات، از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر نیز بهره‌مند هستند.

بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این راستا را بهبود و ارتقاء می‌بخشد و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان دستگاه‌های کانن می‌گردد. مدیریت مرکز تعمیرات کانن، مجموعه‌ای از باتجربه‌ترین کارشناسان تعمیر را به همکاری فراخوانده و با ایجاد فضایی مملو از تخصص و تجربه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر گشته است. تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز است. جهت آشنایی با سایر خدمات ارائه شده در این مرکز، به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کانن فراهم گشته است. نمایندگی کانن در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ دستگاه ‌های کانن و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش، من جمله تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کانن است. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد و تلفیق این دو مجموعه، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا به اذعان بسیاری از همکاران، نمایندگی کانن یکی از مراکز پیشرو و متخصص در ارائه خدمات فروش و تعمیر کانن مطرح گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات ومتداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری و مشاهده است.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار

Rate this post