اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر کانن MF4450

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر پرینتر کانن MF4450 با حضور در نمایندگی کانن و یا از طریق تماس با این مرکز قابل دریافت است. کاربران پرینتر کانن MF4450 می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این دستگاه با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر کانن MF4450 را ثبت نمایند. بلافاصله پس از این تماس، کارشناس تعمیر پرینتر در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت بهسازی و سرویس این دستگاه را آغاز خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی دستگاه‌های کانن مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز، جهت آسودگی خیال مشتریان، مشمول گارانتی و ضمانت است. (جز در مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج و …).

تعمیر پرینتر کانن MF4450

تعمیر پرینتر کانن MF4450 در محل

اگر از کاربران پرینتر کانن MF4450 هستید و به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه در زمان خرابی آن را ندارید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را به صورت تعمیر در محل دریافت نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4450 در محل حضور یافته و اقدامات لازم را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر پرینتر کانن MF4450 در محل، مجموعه‌ای جامع از کلیه قطعات این دستگاه را به همراه خواهند داشت تا تأخیری در تعمیر ایجاد شود و دستگاه در حداقل زمان ممکن تعمیر شود.

سرویس در محل پرینتر مزایای متعددی دارد که در این بخش تنها به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. در این سرویس شما خواهید توانست تمامی پرسش‌های خود را با کارشناس اعزامی در میان گذاشته و نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام نمایید. با بهره‌مندی از سیستم سرویس در محل نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه وجود نخواهد داشت. ضمن آنکه با استفاده از این سرویس از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه رخ دهد، پیشگیری می‌گردد. (مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و … ).

تعمیرکار پرینتر کانن MF4450 باشید

اگر از کاربران پرینتر کانن MF4450 باشید می‌توانید با اطلاع از برخی اشکالات رایج مرتبط با این دستگاه، تا حدودی تعمیرکار پرینتر کانن MF4450 باشید. در بخش زیر تلاش شده -تا بر اساس دستگاه‌های تحویل داده شده به مرکز تعمیر پرینتر کانن MF4450 ،- رایج‌ترین اشکالات مرتبط با این دستگاه شرح داده شده و روش تعمیر آنها توضیح داده شود.

کار نکردن پرینتر کانن MF4450

یکی از اشکالات مشاهده شده در این مدل از پرینتر کانن، مشکل کار نکردن این دستگاه پس از روشن شدن آن است. چنین اشکالی ممکن است به دلایل متعددی بروز یابد، پس بهتر است رفع این اختلال با بررسی های پایه آغاز شود. برای شروع بهتر است ببینیم چراغ Error بر روی دستگاه پرینتر روشن است یا خیر. بعد از این کار باید موارد زیر را چک کنیم. مطمئن شویم که  کاغذ در مکان درست خود قرار گرفته است. چک نماییم که محفظه قرارگیری کارتریج خالی نباشد. دیگر آنکه کابل USB را چک کنیم و ببینم که آیا به دستگاه‌ای که می‌خواهیم پرینت بگیریم متصل شده یا اینکه از اتصال مورد نیاز باید از طریق بی‌سیم برقرار باشد.

برای پرینتر‌های قدیمی حالت چاپ کننده پیش‌فرض (default printer) را انتخاب کنیم. برای این کار Control Panel  ویندوز را باز کنید و به بخش Devices and Printers بروید، سپس بر روی پرینتری که می‌خواهید از طریق آن پرینت انجام شود کلیک راست کنید و با انتخاب set as default آن را به حالت پیش‌فرض چاپ ببرید. در صورت تداوم اشکال پیش آمده با کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4450 تماس بگیرید.

گیر کردن کاغذ در پرینتر کانن MF4450

گیر کردن کاغذ از آن دست اشکالاتی است که در تمامی مدلهای پرینتر و دستگاه کپی اتفاق می‌افتد. این اشکال گاه با دستکاریهای ساده و گاه با سرویس و تعویض برخی قطعات برطرف می‌گردد. توصیه می‌شود برای رفع این اشکال ابتدا درب پرینتر را باز کرده و کاغذ گیر کرده در آن را به آرامی خارج کنید. مجدداً شروع به کار کنید و ببینید که آیا این مشکل مجدداً تکرار می‌شود یا خیر.

در صورت نیاز، روشن و خاموش کردن پرینتر را نیز امتحان کنید. اگر از سازگاری جنس کاغذ و سالم بودن کاغذ مورد استفاده در پرینتر اطمینان دارید بهتر است سایر قطعات دستگاه نظیر پیک آپ، کاغذ کش ها، غلتک های داخلی، هیتر و حتی کارتریج را چک نمایید. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر کانن MF4450 تماس بگیرید.

خرابی کاغذکش پرینتر کانن MF4450

آنچه که با خرابی کاغذکش اتفاق خواهد افتاد، کشیده نشدن، تاخوردگی و یا مچاله شدن کاغذ خواهد بود. در این شرایط نیاز است تا کاغذکش پرینتر بررسی شده و جهت تمیز کردن و یا تعویض آن اقدام شود. خوشبختانه ویدئوهای آموزشی بسیاری در فضای اینترنت وجود دارد که با مشاهده آنها می‌توان روش انجام این کار را فرا گرفت. اکیدا توصیه می‌شود در حین تمیز کردن و یا تعویض کاغذکش و پد روی آن، از وارد آوردن فشار بیش از اندازه خودداری نمایید. این کار ممکن است سبب شکستگی کاغذکش و دوچندان شدن خرابی پیش آمده گردد.

به دلیل اینکه در تمیز کردن پیکاپ رولر پرینتر معمولاً از الکل استفاده می شود و این ماده اشتعال‌زاست بهتر است تمیز کردن پیکاپ پرینتر را در محلی به دور از آتش یا هر ماده دیگری که سبب اشتعال الکل می شود، انجام دهید. همچنین اجازه دهید تا پیکاپ رولر بعد از تمیز کردن کاملا خشک شود سپس آن را در جای خود قرار دهید. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه نیز از طریق تماس با کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4450 قابل دریافت است.

کار نکردن فکس دستگاه پرینتر کانن MF445

توصیه کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4450 آن است که در صورت مواجهه با مشکل کار نکردن فکس این دستگاه، موارد درج شده در این بخش را تست نمایید. نخست آنکه از سالم بودن خط تلفن و یک طرفه نبودن آن مطمئن شوید. سپس خط پشت دستگاه را چک کنید و درست وصل بودن سیم به سوکت را چک کنید. سیم تلفن را چک کنید که دارای دو رشته سیم باشد و از نوع 4 رشته‌ای نباشد. سیم تلفن را مستقیم به دستگاه وصل کنید و چک کنید که مابین پرینتر و پریز تلفن وسیله دیگری مانند دستگاه کارت خوان، گوشی تلفن و… نباشد.

در صورتیکه خط شما دارای اینترنت است، باید قبل از اتصال خط به دستگاه حتما از یک اسپلیتر استفاده کنید تا نویز خط را گرفته و دستگاه دچار مشکل نشود. در ارتباط با پرینتر نیز چک کنید که دریافت فکس روی حالت اتوماتیک باشد. در صورتی که شماره تماس گرفته شده مربوط به فکس نباشد دستگاه پیغام No Fax Detect خواهد داد. پیغام Com Error بیانگر آن است که خط ارتباطی یکی از دوطرف، ایراد یا نویز دارد. اگر پیغام No Answer دهد. راهکار نهایی ریست کردن دستگاه و تست مجدد ان است. در صورت تداوم اشکال، با کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4450 تماس بگیرید.

نمایندگی پرینتر کانن در کنار شماست

نمایندگی پرینتر کانن ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر این دستگاه به متقاضیان است. کاربرانی که قصد خرید و یا تعمیر پرینتر کانن را دارند می‌تواند به نمایندگی پرینتر کانن  مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های دو حوزه فروش و تعمیر پرینتر را به متقاضیان ارائه دهند. ویژگی قابل توجه نمایندگی پرینتر کانن ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر کانن را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است.

Rate this post