اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر کانن MF4150

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لیزری چندکاره کانن مدل i-SENSYS MF216N بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه و مشخصات کلی آن داشته باشیم. پرینتر لیزری چندکاره کانن مدل i-SENSYS MF216N یکی از پرینترهای محبوب و پرفروش کمپانی کانن است که از کیفیت و سرعت بالایی در چاپ برخوردار است. امکانات پایه‌ی این پرینتر چندکاره شامل پرینت، فکس، اسکن است. قابلیت کپی به‌صورت مجزا بدون نیاز به کامپیوتر، امکان اتصال به شبکه و مجهز بودن به تغذیه خودکار ADF از ویژگی‌های اصلی MF216n است.

شرکت کانن سرعت MF216n را برابر با 24 صفحه در دقیقه عنوان کرده است. پرینتر لیزری چندکاره‌ی MF216n رابط کاربری آسانی دارد و کنترل‌پنل قابل‌تنظیم آن با صفحه‌نمایش بزرگ لمسی، اطلاعات موردنیاز را در یک نگاه به کاربر ارائه می‌دهد. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر پرینتر کانن MF4150 شرح داده خواهد شد.

تعمیر پرینتر کانن MF4150

مرکز تخصصی تعمیر پرینتر کانن MF4150

در این بخش به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر پرینتر کانن MF4150 اشاره خواهیم کرد. البته مشکلات اشاره شده در این بخش صرفاً مختص این دستگاه نبوده و ممکن است در سایر پرینترهای مورد استفاده و موجود در بازار نیز مشاهده شود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر پرینتر، می‌توانید به مرکز تعمیر پرینتر کانن مراجعه کرده و یا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 گیر کردن کاغذ پرینتر در حین خارج شدن از پرینتر:

یکی دیگر از مشکلات رایج در پرینترهای لیزری، گیر کردن کاغذ در پرینتر در حین خارج شدن از پرینتر است. در صورتی که پرینتر مورد استفاده شما کاغذ را به درون کشیده ولی پس از انجام پرینت کاغذ پس از خروج در داخل پرینتر گیر می‌کند، توصیه می‌شود که نوع کاغذ مورد استفاده را بررسی کنید. مطمئن شوید که کاغذ شما استاندارد باشد و بیش از حد نازک یا ضخیم نباشد. از سالم بودن کاغذ مورد استفاده –چروک نبودن، مرطوب نبودن، چسبیده بودن چیزی به کاغذ و مواردی از این دست- مطمئن گردید. این احتمال نیز وجود دارد که مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر به دلیل خرابی سنسورهای پرینتر باشد. برای بررسی این موضوع توصیه می‌شود به مراکز تعمیر پرینتر کانن MF4150 مراجعه نمایید.

تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن MF4150:

یکی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده در ارتباط با تعمیر پرینتر کانن MF4150، سرویس تعمیر فیوزینگ است. فیوزینگ، همانگونه که می‌دانید یکی از این قطعات بکاررفته در پرینتر است که نقشی حیاتی در فرآیند چاپ ایفا می ‎کند. فیوزینگ همان جایی است که در آن تونر پس از ذوب و فشرده شدن، به کمک گرما بر روی کاغذ قرار می ‎گیرد تا فرآیند چاپ به سرانجام برسد. فیوزینگ معمولا به صورت یک واحد متحرک و قابل جایگزینی بوده و شامل قطعاتی است که باید هر چند وقت یکبار تعویض شوند.

رفع کدخطای 50.4:

این کدخطا معمولاً توسط برخی از پرینترهای Hp Laser Jet نمایش داده می‌شود و علامتی دال بر وجود اشکال در منبع تأمین کننده برق است. در صورتی که پرینتر به Ups متصل است، این اتصال را قطع کنید و پرینتر را مستقیماً به پریز برق وصل کنید. بد نیست بدانید که اتصال پرینترهای لیزری اچ پی به Ups کار صحیحی نیست و این کار به پرینتر آسیب می‌زند. در صورت قطع اتصال پرینتر با Ups و تداوم اشکال پیش آمده، توصیه کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4150 آن است که جهت رفع این مورد از مشکلات پرینترهای اچ پی تمامی بخش‌های پرینتر بررسی شوند و از درست جا گرفتن قطعات پرینتر اطمینان حاصل شود.

تعمیر مشکل ظاهر شدن خطوط سیاه بر روی برگه:

ظاهر شدن خطوط مشکی و نابهنجار بر روی صفحات پرینت شده به دلایل متعددی اتفاق می‌افتد. از میان این علل، کثیفی پرینتر یکی از شایع‌ترین‌هاست. پیشنهاد ما این است که ابتدا، شروع به تمیز کردن پرینتر خود کنید و ببینید آیا این راهکار باعث حل سریع موضوع خواهد شد یا خیر. احتمالا در بسیاری از موارد از موثر بودن این کار شگفت زده خواهید شد. اما اگر تمیز کردن موثر نبود، باید روش‌های دیگری را جهت رفع مشکلات پیش آمده امتحان کنید.

برای مثال می‌بایست قطعاتی نظیر غلطک، درام و دیگر قطعات مرتبط با صفحه را بررسی کرده و از تمیزی و درستی عملکردشان مطمئن گردید. در صورت عدم رفع اشکال پیش آمده، توصیه می‌شود با کارشناسان تعمیر پرینتر کانن MF4150 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

پرینتر کانن MF4150 در محل

کاربران پرینتر کانن MF4150 می‌‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیر پرینتر کانن مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به مرکز تعمیر پرینتر کانن وجود نداشته باشد می‌توان از سرویس تعمیر در محل پرینتر استفاده کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر پرینتر خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر پرینتر را آغاز می‌نمایند.

برای استفاده از سرویس «تعمیر پرینتر کانن MF4150 در محل» کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیر کانن تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس تعمیر در محل کانن را ثبت نمایید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی کانن، مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی تعمیرات کانن در تهران

نمایندگی تعمیرات کانن در تهران ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات محصولات کانن به متقاضیان است. ویژگی قابل توجه نمایندگی کانن ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت نمایندگی تعمیرات Canon به دلیل اطمینان از مهارت و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این سازمان را گارانتی و ضمانت نموده است. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کانن در تهران منحصر به سرویس و دستگاهی خاص نیست و کاربران محصولات این برند می توانند با حضور در این مرکز، کلیه خدمات مرتبط با دستگاه های کانن را دریافت نمایند.

Rate this post