اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر کانن LBP3300

در مطلب پیش رو برآنیم تا برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در پرینتر کانن LBP3300 را بررسی کرده و شیوه رفع هر یک از آنها را شرح دهیم. کاربران پرینتر کانن LBP3300 می‌توانند در صورت مشاهده هر یک از این اشکالات زیر با کارشناسان ما در نمایندگی کانن تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر کانن LBP3300 را ثبت نمایند. بلافاصله پس از این تماس کارشناس تعمیر هماهنگی‌های لازم را انجام داده و پس از حضور در محل، اقدامات لازم جهت تعمیر پرینتر را آغاز خواهد کرد.

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر کانن، منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با انواع پرینتر کانن نظیر تعویض کارتریج، تعویض پیکاپ، تعویض بلید، سرویس دوره‌ای و … را شامل می‌گردد. کاربران این دستگاه در صورت نیاز به سرویس تعمیر در محل پرینتر می‌توانند با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند.

تعمیر پرینتر کانن LBP3300

عیب‌یابی و تعمیر پرینتر کانن LBP3300

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر پرینتر کانن LBP3300 با حضور در نمایندگی کانن و یا از طریق تماس با این مرکز قابل دریافت است. کاربران پرینتر کانن LBP3300 می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این دستگاه با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر کانن LBP3300 را ثبت نمایند. جهت اطلاع از نوع اشکال پیش امده و شیوه تعمیر پرینتر راهنمای ارائه شده در بخش زیر می‌تواند به شما کمک کند.

پرینت نگرفتن پرینتر

در صورت مشاهده‌ی این اشکال کابل پاور و کابل دیتا (USB) را چک کنید. بعلاوه بررسی کنید که درایور (سازگار با سیستم عاملِ) پرینتر حتما باید نصب باشد. دقت داشته باشید که نام و اطلاعات پرینتر انتخابی‌تان به درستی انجام شده باشد و کار انتخاب صفحات موردنظر شما برای چاپ، به درستی انجام شده باشد. در صورت بررسی این موارد و ادامه داشتن مشکل پرینتر، تنظیمات پرینتر را ریست کرده و پرینت بگیرید. در صورت ادامه داشتن مشکل، به یکی از مراکز تعمیر پرینتر مراجعه نمایید.

گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است شما را ناچار به تعمیر پرینتر کانن LBP3300 سازد، گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در این پرینتر است. بروز این اشکال غالباً به دلیل وجود اشکال در هیتر پرینتر، سنسور یا خرابی چرخ دنده ها اتفاق می‌افتد. موارد مذکور در صورت مشاهده مشکل مچاله شدن کاغذ در پرینتر بررسی شده و تعویض یا تعمیر می‌گردند.

چروک شدن کاغذ پرینت شده

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در پرینتر پرینتر کانن LBP3300 چروک شدن کاغذ پرینت شده توسط این دستگاه است. این اتفاق غالباً به دلیل استفاده از کاغذ نامناسب در این دستگاه اتفاق می‌افتد. البته وجود اشکال در بخش هیتر پرینتر نیز می‌تواند سبب بروز این اشکال گردد. برای رفع این اشکال، هیتر و کاغذ پرینتر بررسی شده و اشکالات مربوط به آنها برطرف می‌گردد.

کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

مشکل کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر معمولاً به دلیل خرابی پیک آپ یا همان کاغذکش پرینتر اتفاق می‌افتد. در صورت وجود این اشکال پیکاپ بررسی شده، تمیز، تعمیر و یا تعویض می‌گردد. تعویض پیکاپ هزینه چندانی ندارد و در صورت استهلاک این قطعه، بهتر است انجام شود.

وارد شدن چند کاغذ به طور همزمان

مورد دیگری که ممکن است شما را نیازمند کمک و مشاوره‌ی کارشناس تعمیر پرینتر کانن LBP3300 سازد، کشیده شدن چندین کاغذ به طور همزمان به داخل دستگاه است. واقعیت آن است که این اشکال چندان جدی نیست و تنها با رفع الکتریسته‌ی موجود میان کاغذها برطرف می‌گردد

وجود نقاط تیره از بالا به پایین در کاغذ پرینت شده

تجربه کارشناسان ما در تعمیر پرینتر کانن LBP3300 نشان داده که این اشکال غالباً به دلیل وجود ایراد در بخش کارتریج پرینتر است. بنابراین برای رفع آن می‌بایست کارتریج پرینتر بررسی شده و در صورت مشاهده هر گونه اشکال در آن، جهت تعویض کارتریج و یا سرویس دوره‌ای مرتبط با این بخش اقدام کرد.

خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت

درصورت مشاهده این اشکال نیز می‌بایست کارتریج پرینتر و بخش‌های مرتبط با آن یعنی درام، بلید و فوم رول بررسی و در صورت نیاز تعویض و یا سرویس گردند. معمولاً با تعویض و سرویس این قطعات، این مشکل مربوط به وجود خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت برطرف شده و کیفیت چاپ بهتر خواهد شد.

نمایندگی کانن، پشتیبان کاربران پرینتر کانن

کارشناسان حاضر در نمایندگی کانن، ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز به کلیه کاربران دستگاه‌های کانن از جمله کاربران پرینتر کانن LBP3300 هستند. سال هاست که نام محصولات کانن با نمایندگی تعمیر تخصصی کانن گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی تعمیر تخصصی کانن بوده است. ویژگی قابل توجه نمایندگی تعمیرات کانن ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد. به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر، نمایندگی کانن توانسته است در طول سالهای اخیر با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خویش را جلب نماید.

Rate this post