اشتراک گذاری

پرینتر جیبی کانن IVY

پرینتر جیبی کانن IVY پرینتری است که همان گونه که از نام آن پیداست، قابلیت حمل بسیار ساده ای دارد. این پرینتر برای اسمارت فون های بازار موبایل مناسب است. امروزه همه ما از گوشی های هوشمند استفاده می کنیم. همه ما با این گوشی ها عکس میگیریم و خیلی وقت ها دوست داریم که این عکس ها را چاپ هم کنیم. پرینتر جیبی کانن IVY می تواند به راحتی در کمتر از چند ثانیه عکس ها را ظاهر و چاپ کند.

به اشتراک گذاشتن تصاویر سلفی  یا عکس های دلخواه در وب سایت ها و شبکه های مجازی به یکی از تفریحات مدرن تبدیل شده است که روزانه میلیون ها نفر به این تفریح سرگرم هستند و آن را انجام می دهند. در این میان افرادی هستند که می خواهند این تصاویر را به صورت چاپ شده هم داشته باشند. برای این دسته از افراد وجود یک چاپگر مخصوص موبایل بسیار حائز اهمیت است.

پس اگر شما جز آن دسته از کاربرانی هستید که به چاپ عکس علاقه دارید، می توانید از پرینتر جیبی IVY Mini کانن استفاده کنید، این پرینتر با قابلیت چاپ عکس بدون جوهر می تواند به اسمارت فون های دارای سیستم عامل اندروید یا iOS متصل شود و در کمتر از چند ثانیه عکس های با کیفیتی را چاپ کند.

پرینتر جیبی کانن IVY

پرینتر جیبی کانن IVY چگونه کار می کند؟

با توجه به اینکه کاربران دوست دارند وسایل و امکانات الکترونیکی خود را در هر زمان و مکانی به همراه داشته باشند، عموما در جستجوی ابزار قابل حمل هستند. یکی از ابزاری که اغلب مورد استفاده کاربران قرار می گیرد، پرینتر است. از همین جهت پرینترهای جیبی به بازار آمدند تا در هر زمان و هر مکانی که کاربر می خواهد چاپ را انجام دهند. پرینتر جیبی کانن IVY از کاغذ های ویژه ZINK استفاده می کند. در واقع ZINK فناوری چاپی است که با استفاده از کاغذ های حرارتی ویژه ای تصاویر روی آن چاپ می شود.

برای چاپ تصاویر بر روی این کاغذ مخصوص نیازی به جوهر نیست و در عوض کریستال های رنگی موجود در کاغذ کار چاپ تصاویر رنگی بر روی کاغذ را انجام می دهند. پرینتر IVY Mini تصاویری در اندازه 5.0 در 7.6 سانتی متر را چاپ می کند و با مجهز شدن به باتری شارژی کاربران را از تعویض باتری بی نیاز می کند. پرینتر جیبی کانن IVY از طریق بلوتوث به تلفن های هوشمند اندرویدی و Ios متصل می شود.

به کمک اپلیکیشن مخصوصی که دارد، کاربران می توانند تصاویر را قبل از چاپ ویرایش کنند. این اپ قابلیت هایی از جمله اعمال فیلترهای خلاقانه، قاب های متنوع و استیکرها را در اختیار کاربران قرار می دهد و با استفاده از امکانات واقعیت افزوده کاربران می توانند شکلک های ویژه ای را روی صورت خود اعمال کرده و اقدام به چاپ آن کنند.

قدرت پرینتر جیبی کانن IVY چه قدر است؟

پرینتر جیبی کانن IVY یک باتری دارد که در 90 دقیقه به صورت کامل شارژ می شود و با هر بار شارژ امکان چاپ 20 عکس را برای کاربران فراهم می کند. چاپ هر عکس نیز کمتر از یک دقیقه طول می کشد. قابلیت های ویرایش تصاویر از جمله اضافه کردن متن و گزینه هایی برای نقاشی ویژگی های موجود در اَپ این پرینتر است. این پرینتر با توجه به ویژگی های جذابی که دارد، می تواند نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند

Rate this post