اشتراک گذاری

نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w

تخصصی‌ترین خدمات فروش و تعمیر پرینتر را می‌توانید از طریق تماس با نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w دریافت نمایید. در این نمایندگی عرضه چاپگر MF237w در واحد فروشگاهی و تعمیر آن نیز در بخش تعمیرات پرینتر صورت می‌گیرد. این پرینتر از جمله پرینترهای چندکاره کانن می باشد که از چاپ تک رنگ بهره می‌برد. این دستگاه در واقع چهار قابلیت پرینت، اسکن، کپی و فکس را در اختیار کاربر قرار می دهد و او را از خرید دستگاه‌های جداگانه بی‌نیاز می‌کند. با توجه به حجم و اندازه این دستگاه می توان گفت کاربری آن بیشتر در مصارف خانگی و ادارات با حجم کاری پایین می باشد.

این چاپگر با ظرفیتی 250 برگی در سینی ورودی کاغذ می‌تواند 23 برگ در دقیقه پرینت بگیرد. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه قابلیت شبکه ای شدن آن از طریق اتصال شبکه‌ی باسیم Ethernet است. همچنین تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌های اندرویدی و iOS هم می‌توانند با استفاده از اتصال بی‌سیم به این مدل پرینتر متصل شوند. اما کجا می‌توانید این دستگاه را خریداری کنید و یا برای تعمیر آن اقدام نمایید. با ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را برای خرید و یا تعمیر این دستگاه راهنمایی کنیم.

نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w

واحد فروش نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w

پرینتر i-Sensys MF237w را همراه با گارانتی معتبر در نمایندگی پرینتر کانن خریداری نمایید. این مرکز عرضه کننده جدیدترین و باکیفیت ترین پرینترهای کانن می باشد. با خرید از این مجموعه شما از خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد. همچنین کارشناسان فروش شما را برای خرید این محصول و نحوه استفاده از آن راهنمایی می کنند. بنابراین اگر با نحوه کار با چاپگر آشنایی ندارید نگران نباشید، با حضور در نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w تمامی اطلاعات لازم را در خصوص دستگاه و کاربری آن کسب خواهید کرد.

واحد تعمیرات نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w

اگر از کاربران پرینتر کانن i-Sensys MF237w هستید می‌توانید تخصصی‌ترین خدمات تعمیر پرینتر کانن را با حضور در نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w دریافت کنید. چنانچه با مشکلاتی مانند گیر کردن کاغذ، چاپ نشدن اسناد، مچاله شدن کاغذ در دستگاه، روشن نشدن پرینتر، کشیده نشدن کاغذ به داخل دستگاه، چاپ کم رنگ و غیره مواجه شدید، کافی است با این نمایندگی تماس گرفته تا کارشناسان نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w در اسرع وقت برای رفع مشکل به محل شما بیایند. برخی از مهمترین تعمیرات این دستگاه را در ادامه بررسی می کنیم.

تعمیر لیزر پرینتر کانن i-Sensys MF237w

لیزر یا یونیت لیزر پرینتر یکی از بخش های مهم چاپگر کانن تلقی می شود. بروز هرگونه مشکل در این بخش باعث اختلال در سایر قسمت های دستگاه شده و فرآیند چاپ را متوقف می کند. یونیت لیزر متشکل از قطعات مختلفی است که از جمله آنها برد لیزر، لیزر، برد موتور گرداننده و آینه کوچک عدسی می باشند. چنانچه هریک از این قطعات با مشکل مواجه شود، خرابی لیزر را به همراه دارند. برای تعمیر لیزر پرینتر، کارشناسان ضمن خارج کردن آن از دستگاه، قطعات آن را تعویض می کنند. چنانچه این موضوع به برطرف شدن مشکل کمک نکند، در این صورت، یونیت لیزر را با کسب اجازه از صاحب دستگاه تعویض می کنند.

تعمیر مین برد پرینتر کانن i-Sensys MF237w

یکی از تخصصی ترین خدمات نمایندگی پرینتر کانن i-Sensys MF237w، تعمیر مین برد می باشد. مین برد پرینتر متشکل از قطعات الکترونیکی است که پردازش اطلاعات را برعهده دارد. این قطعه با دریافت دستورات کاربر، آنها را به بخش های مختلف منتقل می کند. بنابراین خرابی این قطعه باعث قطع ارتباطات داخلی دستگاه شده و ممکن است دستگاه روشن نشده و یا پرینت نگیرد. تکنسین های فنی پس از عیب یابی مین برد و شناسایی قطعه معیوب، آن را با استفاده از تجهیزات مناسب تعمیر خواهند کرد.

نمایندگی کانن؛ پیشرو در مشتری مداری

نمایندگی کانن با تیمی مجرب و محیط کارگاهی مجهز، خدماتی تخصصی به کاربران گرامی ارائه می دهد. این نمایندگی علاوه بر خدمات تعمیر، خدمات مرتبط با فروش محصولات کانن را نیز در بخش فروشگاهی عرضه می کند. متقاضیان می توانند با مراجعه به این بخش از خرید دستگاه های اورجینال کانن بهره مند شده و لذت یک خرید متفاوت را تجربه کنند. اما بخش تعمیرات، تخصصی ترین بخش این نمایندگی است که در چارچوب اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان، خدمات خود را با ارائه گارانتی معتبر ارائه می دهد. تعمیر پرینتر و دستگاه کپی کانن، تعمیر دوربین کانن، تعمیر اسکنر کانن و تعمیر فکس و پروژکتور کانن از جمله خدمات ارائه شده در پارت های مجزای این مجموعه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن این مرکز تماس حاصل فرمایید.

Rate this post