اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • آغاز ساخت دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k توسط کانن

آغاز ساخت دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k توسط کانن

بنا بر اظهارات یکی از مقامات ارشد کمپانی کانن، این شرکت در حال ساخت دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k است. یکی از مقامات ارشد کانن، در مصاحبه‌ای اظهار کرده است که این کمپانی مشغول ساخت دوربین فول‌ فریم بدون آینه است. این دوربین قادر به فیلمبرداری با کیفیت 8K است. جدیدترین دوربین فول فریم کانن قرار است به‌عنوان یکی از دوربین‌های سری EOS R روانه‌ی بازارهای جهانی گردد و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

اظهارات این مقام بالا رده نشان از آن دارد که کمپانی کانن در تلاش برای کاهش فاصله‌ی موجود میان این شرکت با شرکت‌های رقیب است. علی‌رغم آنکه کمپانی کانن در سال ۲۰۰۸ با معرفی 5D مارک ۲ که از توانایی فیلمبرداری فول HD بهره می‌برد، یکی از پیشگامان عرصه‌‌ی نوآوری در تولید فناوری‌های مرتبط با دوربین‌های عکاسی بود، لیکن در طول سالهای اخیر عملکرد شایان توجهی در زمینه‌ی طراحی و تولید دوربین‌های فیلمبرداری 4K نداشته است.

قدرت فیلمبرداری دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k

کمپانی کانن در سال ۲۰۱۶، دوربین‌های 5D مارک ۴ و 1D X مارک ۲ را عرضه کرد.  اگرچه دوربین‌های DSLR این شرکت، قادر به فیلمبرداری 4K بودند اما این قابلیت در دوربین‌های بدون آینه این شرکت تعبیه نشده بود تا اینکه در سال گذشته کمپانی کانن توانست این قابلیت را در دوربین بدون آینه EOS M50 ارائه کند. با وجود اینکه EOS R از توانایی فیلمبرداری 4K بهره می‌برد، ولی به دلیل داشتن «ضریب برش» crop factor 1.8، در زمینه‌ی فیلمبرداری نماهای واید حرفی برای گفتن ندارد.

این موضوع به باور کارشناسان دوربین کانن، یکی از معایب این محصول به شمار می‌آید. حال باید منتظر ماند و دید که آیا کمپانی کانن در نسخه‌های بعدی دوربین‌های خود، از جمله دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k این نقص نسبتاً چشمگیر در ارتباط با فیلمبرداری را برطرف می‌سازد یا خیر.

تنوع در دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k

فارغ از توانایی‌های مربوط به فیلمبرداری، نخستین دوربین EOS R یک دوربین فول‌ فریم میان‌رده قدرتمند محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد حالا کانن می‌خواهد تنوع این سری دوربین‌ها را افزایش دهد تا کاربران از بین دوربین‌های پایین‌رده تا بسیار پیشرفته حق انتخاب داشته باشند. باید منتظر ماند و دید که کمپانی کانن در برآورده‌سازی خواست و نیاز کاربران دوربین‌های عکاسی تا چه اندازه موفق عمل می‌کند و آیا دوربین فول ‌فریم بدون آینه 8k مطابق با اظهارات سازندگانش یک دستگاه همه‌ فن حریف در عکاسی هست یا خیر.

این شرکت ژاپنی اولین دوربین‌های 4K خود، 5D Mark IV و 1D X Mark II را در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد، اما عرضه‌ی دوربین بدون آینه‌ی آن‌ها با ویژگی 4K، تا سال گذشته و عرضه‌ی  EOS M50  به‌طول انجامید.

نمایندگی تعمیر دوربین کانن

کاربران تمامی مدل های دوربین کانن می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده‌شان به نمایندگی تعمیر دوربین کانن مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات دوربین Canon عبارتند از: تعمیر مشکل عدم نمایش تصویر توسط LCD، رفع مشکل عمل نکردن قسمت لمسی پنل، رفع ایراد شطرنجی شدن تصویر، رفع مشکل فریز شدن تصویر و … .

علاوه بر این در واحد  تعمیر دوربین کانن تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، ترمیم، عیب‌یابی مرتبط با انواع دوربین کانن به مراجعان ارائه می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی رسمی کانن در کرج

نمایندگی رسمی کانن در کرج با تلفیق دو پارامتر ضروری «تخصص» و «دانش» توانسته است تخصصی ترین خدمات را در دو حوزه فروش و تعمیر به مشتریان، هموطنان و همکاران خویش ارائه نموده و نیازهای آنان را برآورده سازد. تمرکز نمایندگی مجاز کانن در کرج در طول سالهای اخیر بر ترمیم و تعمیر محصولات کانن سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز موفق به رفع تمامی ایراداتی ریز و درشتی گردند که ممکن است به هر روی در محصولات کانن ایجاد شده باشند.

متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی کانن به دلیل برخورداری از سالها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و اشکالاتی هستند که ممکن است در دستگاه های این برند ایجاد گردند. کاربران و متقاضیان دستگاه‌های کانن می‌توانند جهت دریافت خدمات مورد نیاز خود به نمایندگی رسمی کانن در کرج مراجعه نمایند.

Rate this post