اشتراک گذاری

نمایندگی فتوکپی کانن 2204

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی ارائه شده در نمایندگی فتوکپی کانن 2204 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این مدل ازدستگاه کپی و مشخصات آن داشته باشیم. دستگاه فتوکپی کانن 2204 دستگاهی قدرتمند و کاربردی برای استفاده در دفاتر فنی، مراکز آموزشی و ادارات است. دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2204 علاوه بر کپی، قابلیت پرینت و اسکن را نیز دارد و از سایز A3 برای هر 3 قابلیت کپی، پرینت و اسکن پشتیبانی می‌کند.

این دستگاه در مدت‌زمان 13 ثانیه از حالت خاموش به حالت آماده‌به‌کار درمی‌آید و برای گرفتن نخستین کپی نیاز به کمتر از 8 ثانیه زمان دارد. فتوکپی کانن 2204 در هر دقیقه توان کپی گرفتن 22 برگ را دارد. این میزان برای برگه های سایز A3، حدود 11 برگ است. فتوکپی کانن 2204 ابعاد جمع و جور و مناسبی دارد و به راحتی نیز قابل نصب است. . صفحه‌نمایش 3.5 اینچی و لمسی این دستگاه  که در قسمت جلوی بدنه تعبیه شده کاربری این دستگاه را بسیار ساده ساخته است.

نمایندگی فتوکپی کانن 2204

نمایندگی فروش فتوکپی کانن 2204

کاربرانی که قصد خرید این محصول را دارند می‌توانند به نمایندگی فتوکپی کانن 2204 مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه دستگاه مورد نیاز خود را دریافت نمایند. نمایندگی فروش فتوکپی کانن جایی است که شما هموطنان گرامی با حضور در آن و صرف مدت زمانی اندک، می‌توانید فتوکپی کانن مورد نظر خویش را سفارش داده و تهیه نمایید.

فتوکپی‌های عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدماتِ پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان نصب و راه‌اندازی پس از خرید این دستگاه، با خریدار همراه شده و تمامی عملیات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی آن را انجام می دهند. در نمایندگی فتوکپی کانن 2204 تیمی از خبره ترین کارشناسان فروش فتوکپی حضور دارند تا اطلاعاتی در ارتباط با قیمت فتوکپی های کانن، پرفروش‌ترین فتوکپی های کانن، مزایا و معایب فتوکپی مورد نظر در قیاس با سایر فتوکپی‌های هم رده در برندهای دیگر، مزایا و معایب هر یک از فتوکپی های کانن و مواردی از این دست را در اختیار مراجعان قرار دهند.

نمایندگی تعمیر فتوکپی کانن 2204

خدمات ارائه شده در نمایندگی فتوکپی کانن 2204 عمدتاً در ارتباط با تعمیرات این دستگاه و رفع خرابی‌های پیش آمده در آن است. خدماتی چون تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس، تعمیرات فتوکپی کانن 2204 و تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ و تعویض کاتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر فتوکپی کانن 2204 و اصلاح آن، تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ و دیگر خدمات تخصصی مربوط با تعمیر برخی از مواردی هستند که با حضور در نمایندگی فتوکپی کانن 2204 می‌توان دریافت کرد.

تعمیر فتوکپی کانن 2204 در محل

اگر از کاربران فتوکپی کانن 2204 هستید و به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی دستگاه کپی کانن را ندارید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر فتوکپی کانن 2204 را بر روی این دستگاه اِعمال می نمایند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر فتوکپی کانن در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند.

کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه کپی کانن در اولین حضور کارشناس رفع می گردد و در نهایت آنچه که به کاربر تحویل داده خواهد شد، دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است که کلیه ایرادات پیش آمده در آن با استفاده از سرویس های همه جانبه و تعمیر فتوکپی کانن 2204 در محل رفع گردیده است. شایان ذکر است جهت آسودگی خیال مشتریان محترم، کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی فتوکپی کانن 2204 مشمول گارانتی و ضمانت شده است.

نمایندگی دستگاه کپی کانن

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن، زبده‌ترین و متخصص‌ترین کادر فنی تعمیرات دستگاه های کپی را به همکاری فراخوانده و بدین واسطه قادر به تعمیر و اصلاح تمامی مدل‌های دستگاه کپی کانن گشته است. کیفیت تعمیر در مرکز تعمیرات کپی کانن ضمن تجربه و تخصص کارشناسان، مرهون ابزارآلات پیشرفته‌ای است که مطابق با به‌روزترین فناوری‌های تعمیر، تهیه و خریداری شده‌اند. این امر ضمن سرعت‌بخشی و کیفیت‌دهی به خدمات ارائه شده، رضایت مشتریان این مرکز را در پی داشته است.

کلیه سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن به دلیل اطمینان از سطح کیفی خدمات انجام شده، دارای گارانتی و ضمانت است. حضور «کارشناسان متخصص» و «امکانات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی به متقاضیان ارائه گردد و این مجموعه، در طول سالهای اخیر، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گردد.

Rate this post