اشتراک گذاری

بهترین دستگاه های کپی کانن در بازار ایران

بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، مدل هایی هستند که در عین برخورداری از کیفیت ساخت بالا، قیمت مناسبی هم دارند. این مدل ها قابلیت هایی دارند که آنها را به فتوکپی هایی مناسب برای شرکت ها، دفاتر فنی و حتی منازل کاربران تبدیل می کنند. البته کانن برند پرطرفداری در کشور ماست و مدل های متنوعی از دستگاه های کپی این برند، در ایران عرضه شده اند. به همین دلیل هم انتخاب تنها یک مدل به عنوان بهترین دستگاه کپی canon در بازار ایران، کار ساده ای نیست.

در ادامه ما چند مورد از بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران را به شما معرفی می کنیم. اگر قصد خرید یکی از فتوکپی های این برند را دارید، پس از مقایسه این مدل ها، می توانید بهترین و کاربردی ترین دستگاه را برای خود انتخاب کنید. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان هم کافی است با نمایندگی کانن در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران

5 مدل از بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران

در بخش اول گفتیم که با توجه به تنوع بالای دستگاه های فتوکپی کانن در بازار کشور ما، انتخاب تنها یک مدل به عنوان بهترین فتوکپی، کار دشواری است. بنابراین ما با معرفی 5 مدل از بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، انتخاب را برای شما راحت تر می کنیم. این مدل ها بیشتر رومیزی هستند و کاربری خانگی دارند.

با این حال می توان از آنها در کسب و کارهای نه چندان بزرگ و پرکار هم استفاده کرد. البته کارشناسان تعمیر دستگاه کپی کانن بر این نکته تاکید دارند که همواره متناسب با ظرفیت دستگاه کپی از آن استفاده کنید تا عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و شاهد خرابی زودهنگام آن نباشید.

دستگاه کپی کانن مدل imagerunner 2520

بدون شک یکی از بهترین دستگاه های کپی canon در ایران، imagerunner 2520 است. این مدل طرفداران زیادی دارد و جزو پرفروش ترین های بازار ماشین های اداری محسوب می شود. دستگاه کپی کانن imagerunner 2520، یک فتوکپی رومیزی است که می توانید از آن در خانه و یا یک مغازه کوچک استفاده کنید.

سایز کپی این دستگاه، A3 است و تا 20 برگه را در هر دقیقه چاپ می کند. رزولوشن چاپ در این مد، برابر با 600×600 dpi  است و چاپ ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این مدل از بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، قابلیت چاپ دو رو هم  دارد و با پورت  USB2.0 می توان آن را به دستگاه های دیگر متصل کرد.

دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206

به عنوان یکی دیگر از بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، باید به imageRUNNER 2206 اشاره کنیم که دو ظرفیت سینی را پشتیبانی می کند. وزن این مدل، 28.7 کیلوگرم است که جابجایی آن را در مقایسه با مدل قبلی، راحت تر کرده است. در صورت استفاده از کاغذ  A3 ، تا 11 برگه در دقیقه چاپ می کند و در صورت استفاده از کاغذ A 4 هم این عدد به 22 برگه در هر دقیقه می رسد. قابلیت دو ظرفیت سینی به شما این امکان را می دهد که موارد کپی را سریع تر انجام دهید.

ظرفیت سینی اول تقریبا معادل 250 برگ و ظرفیت سینی دوم نیز 80 برگ است. چاپ این دستگاه تک رنگ است و اگر دنبال یک فتوکپی رنگی هستید، گزینه خوبی برای شما محسوب نمی شود. همچنین باید بدانید که دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206، قابلیت اتصال بی سیم ندارد.

دستگاه کپی کانن 2204

در ادامه معرفی بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، نباید فتوکپی 2204 این برند را از قلم انداخت. ویژگی بارز و مهم این مدل، مجهز شدن آن به صفحه نمایش LCD لمسی 3.5 اینچی است که کار کردن با آن را راحت تر کرده است. البته بد نیست بدانید که دستگاه کپی کانن 2204 چندکاره است و قابلیت پرینت را نیز ارائه می دهد؛

حتی در برخی از فروشگاه ها این مدل را به عنوان پرینتر می شناسند. سینی استاندارد این دستگاه ظرفیت 250برگی دارد و سرعت چاپ آن در رزولوشن 600×600 dpiبه 11 برگ در دقیقه برای سایز  A3 و 22 برگ در دقیقه برای  A4 می رسد. همچنین شما می توانید این دستگاه را به صورت بی سیم به اینترنت و دیگر دستگاه ها وصل کنید.

دستگاه کپی canon 6555I MFP

یکی دیگر از گزینه های جالب توجه در فهرست بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، 6555I MFP  است که عملیات کپی را با سرعت ۵۵ صفحه در دقیقه برای کاغذهای A4 انجام می دهد. همچنین سایز A3 و A5 هم توسط این دستگاه پشتیبانی می شوند و می توان به عنوان یک گزینه ایدئال برای ادارات و دفاتر بزرگ روی آن حساب کرد. نمایشگر لمسی ۱۰.۱ اینچی با کیفیت WVGA کار کردن با این مدل را بسیار ساده و لذتبخش کرده است.

شما می توانید دستگاه کپیcanon 6555I MFP را از طریق Wi-Fi به اینترنت متصل کنید و با استفاده از برنامه هایی مثلGoogle Cloud Print  اسناد مورد نظر خود در گوشی، تبلت و … را به سادگی پرینت بگیرید. همچنین قابلیت های امنیتی در این مدل به کار رفته اند تا دسترسی به آن را محدود کرده و از دستگاه و اطلاعات خود محافظت نمایید.

دستگاه کپی imageRUNNER 2202 کانن

آخرین نمونه از بهترین دستگاه های کپی کانن در ایران، imageRUNNER 2202 است که وزنی حدود 30 کیلوگرم دارد.چاپ در این دستگاه با فناوری لیزر و به صورت سیاه و سفید انجام می شود. ظرفیت و سرعت چاپ در این مدل، حداکثر تا 22 برگ در دقیقه  A4 و تا 11 برگ در دقیقه سایز  A3 است. چاپ دوروی اتوماتیک در این دستگاه وجود ندارد و باید پشت و رو کردن کاغذها را به صورت دستی انجام دهید. این مدل قابلیت فکس ندارد؛ اما می توانید از آن در محل کار خود، یا یک مغازه کوچک که حجم کار چندان بالایی ندارد، استفاده کنید.

5/5 (1 امتیاز)