اشتراک گذاری

دوربین کنون

یکی از مشهور ترین و پرطرفدار ترین کمپانی های تولید کننده انواع دوربین، کنون می باشد. طراحان خلاق شرکت کنون توانسته اند بهترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری را بسازند. دوربین کنون یکی از برترین ابزارآلات برای عکاسی به شمار می رود. تولیدات این کمپانی تنها محدود به تولید دوربین نیست بلکه تولید تمام لوازم جانبی دوربین را نیز در بر می گیرد.

این کمپانی به دلیل خلاقیت طراحان خود توانسته است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. دوربین ها به طور کلی دارای ساختار داخلی حساسی هستند و به همین دلیل در صورت خرابی باید توسط افراد متخصص در زمینه ی تعمیر دوربین بررسی شوند. در راستای افزایش اطلاعات شما کاربران گرامی در ادامه ی این مطلب به بررسی انواع دوربین کنون، نکات مهم در خرید آن و تعمیرات دوربین کنون می پردازیم.

دوربین کنون

بررسی تفاوت های انواع دوربین کنون

به طور کلی دوربین ها در بخش های کامپکت و SLR تقسیم بندی می شوند. دوربین های کنون نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همان طور که نام دوربین های کامپکت مشخص است این دوربین ها نسبت به SLR ها فشرده هستند و معمولا ابعاد کوچکتری دارند.

در نگاه اول کاربران تفاوت خاصی میان این دو مدل دوربین مشاهده نمی کنند زیرا کارایی هر دو یکسان است اما دوربین های  SLR به نوعی امکان پیشرفت و تغییر دارند.  تفاوتی که در خصوص این دوربین ها بیشتر به چشم می خورد  امکان تعویض لنز دوربین های SLR است.

این ویژگی که برای غالب کاربران بسیار قابل توجه است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای مثال اگر در زمان خرید دوربین کنون کارایی دوربین برای کاربر تنها محدود به عکاسی معمولی از مناظر باشد با انتخاب دوربین SLR می تواند نوع کارایی دوربین خود را با تعویض لنر دوربین به عکاسی پرتره و یا ماکروگرافی تغییر دهد.

تعمیرات دوربین کنون

واحد تعمیرات دوربین کنون متشکل از تیمی قدرتمند و مسلط به تمام قطعات دوربین است. تلاش این واحد بر ترمیم و تعمیر قطعات آسیب دیده ی دوربین می باشد. در صورتی که شکستگی و خرابی قطعات تا حدی باشد که امکان تعمیرات برای آن وجود نداشته باشد لازم است قطعات آسیب دیده با نمونه های اورجینال همان قطعات جایگزین شوند. اصالت تمام قطعات مورد استفاده در تعمیرات برای کاربران تضمین خواهد شد. بهره مندی این واحد از مهندسان مجرب سبب شده تا تعمیرات با دقت و سرعت بیشتری همراه باشد.

نکات مهم در خرید دوربین کنون

برای خرید دوربین کنون لازم است به یکسری از نکات توجه ویژه داشته باشید. اولین نکته در خصوص خرید دوربین کنون که باید به آن توجه ویژه داشته باشید خرید از مراکز غیر رسمی و نامعتبر است. زیرا برخی از این مراکز با تعویض قطعات داخلی دوربین با نمونه های تقلبی، دوربین کارکرده را به جای دوربین اورجینال به فروش می رسانند.

نکته ی بعدی در خصوص خرید دوربین کنون توجه به نوع کاربری شما از دوربین می باشد، رعایت این نکته به شما کمک می کند که از انتخاب خود رضایت بیشتری داشته باشید. مثلا شخصی که نیازش برای خرید دوربین، عکاسی از مجالس مختلف می باشد با کسی که برای عکاسی در طبیعت نسبت به خرید دوربین کنون اقدام می کند متفاوت است . بنابراین بررسی نیاز کاربر از نکات مهمی است که قبل از خرید دوربین عکاسی باید به آن توجه ویژ ه داشته باشید.

نمایندگی کنون

نمایندگی کنون با بهره مندی از متخصصان مجرب و مشاوران برتر به کاربران کمک می کند تا خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. سرویس های ارائه شده در این نمایندگی در دو بخش فروش و پس از فروش ارائه می شود. شعار نمایندگی رسمی کنون تضمین کیفیت و مشتری مداری می باشد. نمایندگی مجاز کنون برای حمایت  از مشتریان در بخش های فروش، تعمیرات و گارانتی خدمات ارائه می کند. استفاده از مهندسان و نیروهای کارآمد سبب شده تا خدمات در این نمایندگی به بهترین شکل و در مدت زمانی کوتاه ارائه شود.

تعمیرات کنون

واحدهای تعمیرات کنون با توجه به بهره مندی از کارشناسان مختلف در زمینه ی تعمیرات می توانند تمامی محصولات کنون را تعمیر کرده و در کمترین زمان به شما تحویل دهند. تمامی هزینه های های دریافتی برای تعمیرات بر طبق نرخنامه مصوب می باشد. استفاده از قطعات اورجینال در این واحد برای شما تضمین خواهد شد. تعویض قطعات نیز، تنها در صورت تایید مشتریان انجام می شود. شما با یک بار مراجعه به این واحد دیگر نیازی به مراجعات متعدد به سایز مراکز نخواهید داشت. بنابراین در همان بار اول تمامی عیوب دستگاه شما برطرف می شود و آن را کاملا سالم تحویل خواهید گرفت.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری نمایید.

محصولات کانناطلاعات بیشتر »
سوالات متداول کانناطلاعات بیشتر »
مقالات کانناطلاعات بیشتر »
Rate this post