اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • کانن وارد بازار موبایل می شود؛ دوربین ساز ژاپنی به دنبال همکاری با تولیدکنندگان گوشی

کانن وارد بازار موبایل می شود؛ دوربین ساز ژاپنی به دنبال همکاری با تولیدکنندگان گوشی

برند کانن را همه به عنوان غول تولید کننده بهترین دوربین های عکاسی می شناسند. دوربین های این کمپانی سال هاست که جزو رده بالاترین دوربین های عکاسی و فیلم برداری موجود در بازار است. اما حالا اخبار موجود حاکی از ورود کانن به بازار موبایل است. بر اساس گزارشات گجت نیوز، کانن قصد دارد با یک شرکت سازنده موبایل همکاری خود را شروع کند تا به این ترتیب این کمپانی مشهور و پر آوازه هم به جمع تولید کنندگان گوشی های هوشمند بپیوندد.

 البته که این اولین بار نیست که یک شرکت تولید کننده دوربین عکاسی با شرکت های سازنده گوشی همکاری می کنند و به پا به عرصه تولید گوشی می گذارند. پیش از کانن شرکت هایی مانند زایس، لایکا و هاسل بلاد هم وارد بازار تولید گوشی های هوشمند شده اند. حال این که تا چه میزان نمایندگی کانن می تواند در این زمینه هم موفق باشد و به عنوان یک برند درجه یک عمل کند، باید منتظر ماند و دید.

ورود کانن به بازار موبایل

ورود کانن به بازار موبایل با همکاری کدام شرکت ها شروع می شود؟

تا کنون برای ورود برند کانن در بازار تولید گوشی های هوشمند مذاکرات این کمپانی با چندین شرکت مشخص شده است. البته که همکاری کانن یک همکاری دو طرفه است و قبل از تولید گوشی توسط این کمپانی قرار است فناوری های ساخت دوربین و لنزهای با کیفیت کانن در سایر برندهای تولید کننده گوشی مورد استفاده قرار بگیرد. طبق اطلاعات به دست آمده به نظر می رسد کانن برای ورود به بازار تولید گوشی های هوشمند با شرکت های چینی مانند اوپو، ویوو، وان پلاس و شیائومی همکاری خواهد کرد.

دلیل آن هم مشخص است، این شرکت ها برای تولید دوربین های گوشی شان با سایر برندها همکاری دارند و قطعا همکاری با کانن برای تولید دوربین های با کیفیت یک همکاری برد است. با این حال هنوز اسمی از برندهای معروفی مانند سامسونگ و اپل یا گوگل نیست و به نظر نمی رسد که ورود کانن به بازار موبایل با این برندها باشد. محتمل ترین گزینه برای همکاری با کانن، شرکت هایی مانند آنر و هواوی هستند.

5/5 (1 امتیاز)