اشتراک گذاری

نمایندگی کنون

نمایندگی کنون در تلاش است تا با تجهیز خویش به پیشرفته ترین امکانات و همکاری با زبده ترین کارشناسان تمامی خدمات مورد نیاز کاربران کنون را به آنان ارائه نماید. نمایندگی کنون در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش محصولات کنون و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم محصولات کنون است.

کاربران این برند در صورت نیاز به هر یک از این خدمات، می توانند به نمایندگی کنون مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند. با توجه به پرفروش بودن برخی محصولات کنون نظیر دوربین ها، چاپگرها و فتوکپی ها کانن، بخش عمده فعالیت نمایندگی کنون بر این ارائه خدمات مرتبط با این محصولات متمرکز گشته است و کاربران این تولیدات می توانند با مراجعه به نمایندگی کنون تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

نمایندگی کنون همگام با جوامع پیشرفتۀ دنیا بر ضرورت گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای دارد و در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر سازد.

نمایندگی رسمی کنون

نمایندگی کنون و واحدهای ارائه دهنده خدمات

تنوع بالا و تعداد بیشمار تولیدات کنون مدیریت نمایندگی کنون را برآن داشت تا با توسعه بخشی این مرکز خدمات تخصصی هر یک از محصولات کنون را در پارتهای جداگانه به کاربران ارائه دهد. در حال حاضر نمایندگی کنون در ایران متشکل از پارت های تخصصی بی شماری است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر یک محصول به کاربران ارائه می گردد.

شما کاربران گرامی، صاحب هر یک از دستگاه های کنون که هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی کنون از تعمیرات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید. مهندسان نرم افزار و سخت افزار حاضر در نمایندگی کنون به ساختار تمامی محصولات کنون تسلط داشته و توانایی آن را دارند تا هرگونه عیب و اختلال ایجاد شده در دستگاه را رفع نمایند.

هزینه ارائه خدمات در نمایندگی کنون بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت می‌ گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با پارت های موجود در نمایندگی کنون و خدمات تخصصی ارائه شده در هر کدام از آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی کنون و اخبار این حوزه

مدیریت نمایندگی کنون به شما این اطمینان را می‌دهد که کادر فنی و مهندسان این بخش به تمامی مهارت ‌های مورد نیاز جهت انجام  تخصصی ترین تعمیرات تسلط دارند و تمامی تخصص خویش را بی‌دریغ در اختیار کاربران کنون قرار می دهند. تأکید نمایندگی کنون بر پیاده سازی استانداردهای جهانی و ضوابط مشتری‌ مدارانه سبب گشته است تا تمامی کارشناسان فعال در این مرکز –چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات- در راستای حفظ حقوق مشتریان ملزم به رعایت قوانین زیر ‌باشند:

 • سرعت‌ بخشی به روند خدمات ارائه شده در بخش فروش و تعمیر
 • ارائه‌ی تمامی خدمات نمایندگی کنون همراه با ضمانت و گارانتی
 • توجه به حقوق مشتریان و رعایت اصل مشتری مدارانه
 • پاسخگویی صبورانه به تمامی پرسش های کاربران احترام به ارباب رجوع
 • ارائه‌ی تمامی اطلاعات مورد نیاز به مشتریان در نمایندگی کنون
 • ارائه‌ی مشاوره‌ و راهنمایی درباره‌ی نقاط قوت و ضعف هر محصول
 • ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم و تعمیر محصولات کنون

در این بخش کارشناسان نمایندگی کنون اخبار مرتبط با محصولات این برند و تکنولوژی های به کار رفته در آنها را در قالب اخبار روزانه در اختیار کاربران قرار می دهند. شما کاربران گرامی می توانید از طریق مراجعه به بخش زیر از آخرین اخبار و رویدادهای مرتبط با کنون اطلاع یابید.

تعمیرات کنون و مقالات مرتبط

مرکز تعمیرات کنون در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز تمامی دستگاه های این برند را مورد آنالیز و بررسی قرار داده و با تمرکز بر ساختار هریک از آنها، پیشرفته ترین و سازگارترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان خویش نهاده است. بهره مندی کارشناسان این مرکز از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا تعمیرات انجام شده به دست این کارشناسان بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه ها رفع گردند.

تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی کنون پس از اتمام کار به تأیید کارشناسان فنی این مرکز می رسد. کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد،- دستگاه مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. شما کاربران گرامی می توانید پیش از تحویل دستگاه درخواست تست آن را از کارشناسان این مرکز داشته باشید.

تمامی کارشناسان این مرکز موظف به تست دستگاه و حصول اطمینان از صحت عملکرد آن پس از تعمیر هستند. کارشناسان نمایندگی کنون در راستای ارائه خدمتی دیگر به کاربرانِ دستگاه های کنون درصدد برآمده اند تا برخی از مطالب و مقالات مرتبط با دستگاه های کنون را گردآوری نموده و از طریق بخش زیر در اختیار آنها قرار دهند. اگر شما نیز از علاقمندان و یا کاربران تولیدات کنون هستید می توانید با مراجعه به بخش زیر از جدیدترین رویدادها و مطالب مرتبط با این حوزه اطلاع یابید.

محصولات کنون

از مهم ترین و اصلی ترین تولیدات شرکت کانن تولید محصولات عکاسی و تصویربرداری از جمله دوربین ها است. این شرکت دوربین های تصویربرداری و عکاسی را در اندازه و کیفیت های متفاوت به مشتریان گرامی عرضه می کند. دوربین های کانن با توجه به نیاز مشتریان طراحی شده است از اینرو توصیه می کنیم قبل از انتخاب دوربین مورد نیاز خود، با کارشناسان فروش نمایندگی کنون تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

به این ترتیب می توانید بهترین دوربین را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید . شرکت کنون علاوه بر دوربین، در تولید محصولات دیگری چون دستگاه کپی، اسکنر، پرینتر و… نیز فعالیت دارد. نمایندگی کانن به فروش تمامی این محصولات اهتمام ورزیده و آن ها را با کیفیت مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

لازم به ذکر است نمایندگی کنون به فروش انواع لوازم جانبی محصولات کنون نیز می پردازد و در صورت نیاز به لوازم جانبی دوربین، دستگاه کپی، پرینتر می توانید با نمایندگی فروش محصولات کنون تماس بگیرید. جهت کسب اطلاع از دیگر محصولات کنون، به بخش معرفی محصولات کانن مراجعه نمایید.

نمایندگی محصولات کانن

نمایندگی کنون / نمایندگی کپی کنون / نمایندگی چاپگر کنون / نمایندگی پرینتر کنون / نمایندگی دستگاه کپی کنون / نمایندگی فتوکپی کنون / نمایندگی دستگاه فتوکپی کنون / نمایندگی دستگاه کپی کنون / نمایندگی فتوکپی کنون / نمایندگی چاپگر کنون / نمایندگی پرینتر کنون / نمایندگی کنون /

نمایندگی کنون/ نمایندگی دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیر کنون / نمایندگی تعمیر پرینتر کنون / نمایندگی تعمیر چاپگر کنون/ نمایندگی تعمیرات کنون / نمایندگی تعمیرات کنون / نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیرات کپی کنون /

نمایندگی تعمیرات فتوکپی کنون / نمایندگی چاپگر کنون / نمایندگی کانن / نمایندگی رسمی کانن / تعمیرات کانن / نمایندگی پرینتر کانن / نمایندگی کپی کانن / نمایندگی فتوکپی کانن / نمایندگی دوربین کانن / خدمات پس از فروش کانن / سایت رسمی کانن / کانن

تعمیرات کنون و پاسخگویی به پرسش های کاربران

تمرکز عمده مهندسان نمایندگی کنون بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبی است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌اند؛ متخصصان و کارشناسان تعمیرات کنون به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها تجربه و استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و عیوبی هستند که ممکن است به هر دلیل در محصولات این شرکت پدید آمده‌ باشند.

بخشی از تبحر کارشناسان تعمیر در نمایندگی کنون به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی تعمیر است که از سوی مدیریت این مرکز در سیکل‌های شش و دوازده ماهه برگزار می‌گردند. این دوره‌ها جهت به‌روز‌رسانی دانش کارشناسان تعمیرات کنون  و به تبع آن ارتقاء سطح کیفی خدمات برگزار می گردند. مدیریت مرکز تعمیرات کنون به دلیل اطمینان از سطح تبحر و زبدگی کارشناسان خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی و ضمانت نموده است.

کاربران کنون می توانند پرسش ها و اشکالات خویش را درباره هر یک از محصولات کنون از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما درمیان بگذارند. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما عزیزان خواهند بود و شما در استفاده بهینه از دستگاه هایتان یاری خواهند ساخت. توجه به توصیه های کارشناسان مرکز تعمیرات کنون در حین کار با محصولات این برند سبب میگردد تا استهلاک قطعات دستگاه به کمترین میزان ممکن رسیده و و بهره وری از آن در بالاترین سطح قرار گیرد.

نمایندگی کانن - تعمیرات دوربین کانن

خدماتی که در نمایندگی کنون ارائه می شود :

تعمیرات اسکنر کنون در نمایندگی کنون

اسکنر دستگاهی است برای ورود عکس یا متن به رایانه ، این دستگاه به تصویر برداری از اسناد مختلف پرداخته و آن را در اختیار شما قرار می دهد . اسکنر از دیگر محصولات تولیدی کنون است ، که در انواع مختلف در بازار موجود می باشد . تعمیرات اسکنر نیز نیازمند تخصص و مهارت است و باید توسط متخصصین انجام شود .

کارشناسان تعمیرات اسکنر در نمایندگی کنون ، با تجربه ی  بالا و با استفاده از دانش روز ،  تعمیرات انواع اسکنر را با مهارت انجام داده و در صورت نیاز به تعویض قطعات ، قطعه ی آسیب دیده را با دقت خارج کرده و قطعه ی جدید را نصب خواهند کرد .

فروش انواع محصولات کنون در نمایندگی کنون

از دیگر خدماتی که در نمایندگی کنون ارائه می گردد ، فروش انواع محصولات کنون می باشد . فروش انواع دوربین های کنون ، اسکنر، پرینتر ( چاپگر) ، قطعات جانبی و … از جمله خدمات فروش در نمایندگی کنون هستند . قبل از خرید محصولات می توانید با کارشناسان فروش مرکز تماس حاصل فرمایید .

کارشناسان فروش نمایندگی کنون ، شما را در جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع نیازتان یاری خواهند کرد .  لذا قبل از انتخاب محصول ، مشاوره با کارشناسان را جهت انتخاب بهتر فراموش نکنید . شایان ذکر است نمایندگی کنون ، جدید ترین محصولات کنون را در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد داد .

تعمیرات محصولات کنون در نمایندگی کنون

نمایندگی کنون این افتخار را دارد که با استفاده از امکانات  پیشرفته و انتخاب برترین مهندسین  در تعمیرات محصولات کنون ، به  ارائه ی انواع خدمات به مشتریان گران قدر می پردازد .

متخصصین نمایندگی کنون با بهره گیری از دانش روز و گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات محصولات کنون ، دستگاه شما را  در صحت و سلامت کامل ، در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب تعمیر خواهند کرد . در صورتی که دستگاه کپی یا چاپگر ( پرینتر) شما مشکل پیدا کرده است بدون هیچ گونه نگرانی آن را به کارشناسان نمایندگی کنون بسپارید .

تعمیرات چاپگر در نمایندگی کنون

چاپگر یا پرینتر ( Printer )  یک دستگاه خروجی می باشد که با اتصال آن به کامپیوتر ، می توانیم اطلاعات را چاپ کنیم .افراد مختلف با توجه به نوع نیاز خود ، مدل خاصی از چاپگرها را استفاده می کنند . چاپگر کانن انواع مختلفی دارند که عبارتند از ؛ جوهر افشان ، لیزری تک رنگ و لیزری رنگی که کاربردهای متفاوتی دارند .

 با توجه به این که ؛ انواع مختلف چاپگرهای کنون ، دارای قطعات متفاوت و مختلف هستند ،   تعمیرات چاپگر کانن ، باید توسط متخصصین تعمیر چاپگر که دانش کافی جهت تعمیر این محصولات را  دارند انجام شود . بنابراین در صورتی که چاپگر شما آسیب دیده است با نمایندگی کنون جهت تعمیر آن تماس بگیرید .

تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی کنون

 دستگاه کپی کنون بیشتر در دفاتری با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد و سرعت بسیار چشم گیری دارد . در صورت نیاز به تعمیرات دستگاه کپی کنون باید به نمایندگی و تعمیرگاه مجاز محصولات کنون مراجعه کنید .

متخصصین نمایندگی کنون ، به تعمیر تمامی قطعات دستگاه کپی مسلط بوده و با دقت و مهارت ، تعمیرات دستگاه کپی را در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب انجام خواهند داد . در صورتی که قطعه ای از دستگاه کپی معیوب شده باشد ، آن را با نمونه ی اورجینال و با کیفیت تعویض خواهند کرد .

تعمیرات پرینتر کنون در نمایندگی کنون

پرینتر ( Printer )  یا چاپگر . دستگاهی خروجی جهت چاپ اطلاعات می باشد . افراد مختلف با توجه به نوع نیاز خود ، مدل خاصی از پرینترها  را استفاده می کنند . پرینترهای کنون در انواع مختلف به بازار عرضه می شوند که عبارتند از ؛ جوهر افشان ، لیزری تک رنگ و لیزری رنگی که کاربردهای متفاوتی دارند .

  با توجه به این که ؛ پرینترهای کنون در انواع مختلف و دارای قطعات متفاوت و مختلف هستند ،   تعمیرات پرینتر کنون ، باید توسط متخصصین تعمیر پرینتر که دانش کافی جهت تعمیر این محصولات را  دارند انجام شود . بنابراین در صورتی که پرینتر شما آسیب دیده است با نمایندگی کنون جهت تعمیر آن تماس بگیرید .

فروش انواع دوربین های کنون در نمایندگی کنون

یکی از مهم ترین فعالیت های کنون ؛  تولید دوربین ، تجهیزات عکاسی و تصویر برداری می باشد . دوربین های کنون هر ساله در مدل های مختلف به بازار ارائه می شوند . در حقیقت کنون با توجه به نیاز افراد ، به تولید دوربین در اندازه های مختلف و با کاربردهای متفاوت پرداخته است . یکی دیگر از خدمات نمایندگی کنون ، فروش انواع دوربین های کنون می باشد . انواع دوربین های کنون در نمایندگی کنون ارائه می گردد و مشتریان می توانند ضمن تماس با کارشناسان فروش ، نوع دوربین مناسب با نیاز خود را انتخاب کنند .

خدمات ارائه شده در نمایندگی کنون

 • تعمیرات کنون نظیر تعمیر و تعویض لنز در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیر و تعویض ال سی دی در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیر و تعویض فلش در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیرات تخصصی انواع دوربین های فیلم برداری در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیرات دوربین های عکاسی در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیرات دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال در نمایندگی تعمیرات کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیرات عیوب مربوط به هارد، اتصال به رایانه و کارت حافظه در تعمیرات کانن
 • تعمیرات کنون نظیر جابجایی و تغییر جک‌های موجود بر روی بورد در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر پاک‌سازی لنز و LCD در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر بررسی و تعمیر دوربین‌های آب‌خورده، ضربه‌خورده و خاموش در نمایندگی کانن
 • تعمیرات کنون نظیر مخزنی‌کردن پرینترهای جوهرافشان و تعویض هد در نمایندگی تعمیرات کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعویض هد و ریبون پرینترهای سوزنی در نمایندگی تعمیرات کانن
 • تعمیرات کنون نظیر تعمیر و بازیابی قطعات اسکنر در پرینترهای مدل‌های چندکاره لیزری و جوهرافشان

نمایندگی Canon | تعمیرات کنون | تعمیرات Canon

نمایندگی پرینتر کنون / نمایندگی چاپگر کنون / نمایندگی پرینتر کنون / نمایندگی فروش کنون / نمایندگی فروش محصولات کنون / نمایندگی خرید محصولات کنون / نمایندگی فروش کپی کنون / نمایندگی فروش فتوکپی کنون / نمایندگی فروش پرینتر کنون / نمایندگی فروش چاپگر کنون / نمایندگی رسمی کنون / نمایندگی رسمی کپی کنون / نمایندگی رسمی چاپگر کنون / نمایندگی رسمی پرینتر کنون / نمایندگی رسمی دستگاه کپی کنون /

نمایندگی رسمی فتوکپی کنون / نمایندگی رسمی دستگاه فتوکپی کنون / نمایندگی رسمی دستگاه کپی کنون / نمایندگی رسمی فتوکپی کنون / نمایندگی رسمی چاپگر کنون / نمایندگی رسمی پرینتر کنون / نمایندگی رسمی کنون / نمایندگی رسمی کنون / نمایندگی رسمی دستگاه کپی کنون / نمایندگی رسمی تعمیر دستگاه کپی کنون /

نمایندگی رسمی تعمیر کنون / نمایندگی رسمی تعمیر پرینتر کنون / نمایندگی رسمی تعمیر چاپگر کنون/ نمایندگی رسمی تعمیرات کنون / نمایندگی رسمی تعمیرات کنون / نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی رسمی تعمیرات کپی کنون / نمایندگی رسمی تعمیرات فتوکپی کنون / نمایندگی رسمی چاپگر کنون /

نمایندگی رسمی پرینتر کنون / نمایندگی رسمی چاپگر کنون / نمایندگی رسمی پرینتر کنون / نمایندگی رسمی فروش کنون / نمایندگی رسمی فروش محصولات کنون / نمایندگی رسمی خرید محصولات کنون / نمایندگی رسمی فروش کپی کنون / نمایندگی رسمی فروش فتوکپی

لینک های مفید :

 تعمیرات موبایل / تعمیرات چاپگر کانن / تعمیر پرینتر کانن / تعمیر چاپگر کنون / تعمیر چاپگر canon / تعمیر پرینتر canon / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات دستگاه کپی کانن/نمایندگی ایکس ویژن / نمایندگی شارپ /نمایندگی ایسوس /نمایندگی دل / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی ال جی / نمایندگی لنوو / نمایندگی توشیبا /

نمایندگی فوجیتسو / نمایندگی ایسر/نمایندگی اچ پی / نمایندگی اپل /نمایندگی هواوی /تعمیرات مادربردمرکز سخت افزار ایران/نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی ال جی / نمایندگی برادر / نمایندگی ایکس ویژن /نمایندگی کیوسرا در ایران /  نمایندگی تعمیرات پروژکتور / نمایندگی ریکو /نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران /

نمایندگی تعمیرات ال این وان /نمایندگی تعمیرات مادربرد / نمایندگی تعمیرات مانیتور / نمایندگی ایسر در ایران / نمایندگی کپی در ایران / نمایندگی زیراکس /نمایندگی دل درایران /نمایندگی ریکو در ایران /نمایندگی تعمیرات موبایل /

نمایندگی کانن / نمایندگی شارپ در ایران / نمایندگی تعمیرات نوت بوک / نمایندگی هواوی در ایران / نمایندگی تعمیرات تبلت/نمایندگی کونیکا مینولتا /نمایندگی ایکس ویژن در ایران / نمایندگی کانن در ایران

Rate this post