محصولات نمایندگی مجاز کانن

متخصصین نمایندگی مجاز کانن در این بخش جدیدترین تولیدات این برند پیشرو و محبوب را رصد کرده و ویژگی های هر یک از آنها را پس از استخراج مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری شان، با شما به اشتراک می گذارند.

نمایندگی مجاز کانن به  ارائه خدمات مرتبط با تعمیرات ماشین های اداری کانن، تعمیرات انواع مدل های دوربین  کانن می پردازد. خدمات مرتبط با فروش این دستگاه ها نیز در فروشگاه مرکزی کانن انجام می پذیرد. لازم به ذکر است  تمامی  خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم دستگاه های کانن بصورت سرویس در محل کانن نیز ارائه می گردد.

انواع محصولات نمایندگی مجاز کانن

کمپانی کانن از سال  ۱۹۳۳ فعالیت خویش را آغاز نمود. کانن در طول تمام این سال‌ها نشان داده که همواره قادر به معرفی اولین‌هاست. این خلاقیت در طراحی و ساخت از نخستین روزهای حیات این کمپانی آغاز شده و تاکنون به عنوان بازوری قدرتمند در تنوع و ایده‌پردازی جزء لاینفک آن بوده است. در دهه ۹۰، توجه این شرکت به دوربین‌های فیلمبرداری جلب شد و همزمان خط تولید دوربینهای اس.ال.آر کانن تکانی به خود داد. امروز دوربینهای دی. اس.ال.آر کانن در فهرست بهترین‌های نوع خود قرار دارند.

در سال‌های اخیر شرکت کانن به معرفی محصولات دیجیتالی کامپکت خود و  SLRنظیر پرینترها، دوربین‌های فیلم‌برداری، دستگاه‌های فتوکپی و دستگاه‌های چندکاره برای منزل و ادارات پرداخته است. این کمپانی با دارا بودن دفاتر مرکزی در کشورهایی نظیر ایالات‌متحده، آفریقا، شرق میانه، ژاپن، آسیا، اقیانوسیه، هلند و لندن، فعالیت‌هایی در گستره جهانی دارد.

کانن در حال حاضر دارای سه‌شاخۀ تصویرسازی دیجیتال شامل پرینترهای لیزری، دوربین‌های دیجیتال، دستگاه‌های فتوکپی و اسکنرهای متنوع است که علاوه بر توانایی به‌کارگیری آنها در منزل و محیط کار، قابلیت کار در محیط‌های پزشکی را نیز دارند.

معرفی محصولات نمایندگی مجاز کانن

نمایندگی مجاز کانن ضمن  تعمیر دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی ، به معرفی محصولات نمایندگی مجاز کانن نیز مبادرت می ورزد . مشخصات فنی ، سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از ماشین های اداری کانن همزمان با ورود به بازار به کاربران ارائه خواهد شد . شایان ذکر است ، ابزارآلات تعمیر این مرکز توسط متخصصین تعمیرات کانن فراهم و خریداری شده اند .

نمایندگی کانن با ورود تجهیزات مدرن سعی در خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد . از این رو کارشناسان این مرکز ، با ارائه ی جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات تعمیر را ارائه می نماید . شما را به مطالعه ی مشخصات  محصولات نمایندگی مجاز کانن دعوت می کنیم. در صورت تمایل به مطالعه ی مطالب روی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید