فروشگاه مرکزی کانن ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش محصولات کانن و خدمات پس از آن به هموطنان گرامی است. متقاضیان خرید هر یک از محصولات کانن می توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی کانن و دریافت تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های بایسته، کالای مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. نمایندگی فروش کانن با در اختیار داشتن آرشیوی جامع از تمامی محصولات، قادر به ارائه تمامی محصولات این شرکتِ خوش‌‌نام به‌ویژه محصولاتی است که به تازگی و در طول سال‌های اخیر از سویِ کمپانیِ کانن معرفی و عرضه شده‌اند.

گارانتی کیفیت، تضمین اورجینال بودن محصول خریداری شده و ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات پس از فروش برخی از مزیت های قابل توجه فروشگاه مرکزی canon است. معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در فروشگاه مرکزی کانن می باشد.

مشاوره پیش از فروش محصولات کانن

یک خریدار آگاه پیش از تهیۀ یک کالا، تمامی جوانب را سنجیده و با بررسی‌های کارشناسانه نسبت به خرید اقدام می‌نماید. پیش از اقدام به خرید، آگاهی از ویژگی‌هایِ یک محصول به ویژه محصولات الکترونیکی، اهمیت دوچندان می‌یابد. زیرا خریدار ممکن است هزینۀ بسیاری صرف خرید آن‌ها کند و در صورتی که کالای بی‌کیفیتی را انتخاب نماید، در کوتاه مدت این کالا دچار ایراد گردیده و هزینه‌هایی را بابت تعمیر به خریدار خود تحمیل می‌کند. از همین رو پیشنهاد کارشناسانِ فروشگاه مرکزی کانن آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی کانن بهره‌مند گردید.فروشگاه مرکزی کانن

کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود. معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در فروشگاه مرکزی کانن می باشد.

فروش انواع محصولات کانن

در صورتی که شما نیز از علاقه‌‌مندان محصولات کانن هستید و قصد خرید یکی از تولیدات این شرکت را دارید، می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان فروشگاه مرکزی کانن دریافت نمایید. کارشناسان فروشگاه مرکزی کانن به دلیل ارتباط‌های مداوم با سایت‌های خبری، سایت اصلی کمپانی کانن و نیز کار با محصولات این شرکت (چه در زمینه فروش و چه در زمینه تعمیر) تخصص و تسلط جامعی در ارتباط با ساختار و عملکرد محصولات کانن یافته‌اند و می‌توانند راهنمای مشتریان گرامی فروشگاه مرکزی کانن در هر زمینه‌ای باشند. برخی از خدمات ارائه شده در این فروشگاه عبارتند از:

  • فروش پروژکتور کانن
  • ارائه جدیدترین دوربین های عکاسی کانن
  • فروش جدیدترین دوربین های فیلمبرداری کانن
  • فروش پرینتر کانن
  • عرضه و فروش انواع دستگاه های کپی کانن
  • فروش اسکنر کانن در فروشگاه مرکزی کانن

فروش قطعات جانبی محصولات کانن

فروش قطعات جانبی محصولات کانن یکی دیگر از سرویس های ارائه شده دراین مجموعه است. فروشگاه مرکزی کانن در راستای تأمین نیاز آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده شان به هر دلیل دچار اختلال و خرابی گشته و حال نیازمند تعویض و ترمیم قطعات است، درصدد برآمده تا بخشی از فضای فروشگاه را به فروش و عرضه قطعات جانبی محصولات کانن اختصاص دهد.

کاربران دستگاه های کانن می توانند در صورت نیاز به هریک از قطعات و لوازم جانبی دستگاه های مورد استفاده شان، به فروشگاه مرکزی کانن مراجعه کنند و با حضور در پارت مربوطه، نسبت به خرید قطعه جانبی موردنیازشان اقدام کنند. خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه ها نیز با حضور در مرکز تعمیرات کانن قابل دریافت است.

نمایندگی کانن و واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی کانن با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کانن فراهم گشته است. نمایندگی کانن در فروشگاه مرکزی کانن، عرضه‌کنندۀ دستگاه ‌های کانن و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش و سرویس های تعمیرات کانن است.

خدمات مرتبط با آموزش نیز در واحدهای آموش تعمیرات کانن ارائه می گردد. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد و تلفیق این دو مجموعه، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا به اذعان بسیاری از همکاران، نمایندگی کانن یکی از مراکز پیشرو و متخصص در ارائه خدمات فروش و تعمیر کانن مطرح گردد. واحدهای تعمیرات کانن در بخش زیر معرفی می گردند.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری است.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار