اشتراک گذاری

نمایندگی مجاز کانن

ویژگی قابل توجه نمایندگی مجاز کانن ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز کانن را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است. تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی مجاز کانن به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، پس از اتمام کار می بایست به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد. کارشناسان فنی نمایندگی مجاز کانن پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی نمایندگی مجاز کانن ارجاع داده خواهد شد.

 واحدهای تعمیرات کانن

تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کانن بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ کانن انجام می پذیرد. تمامی کارشناسان این مرکز به دلیل تأکید مدیریت بر رعایت اصل مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم ملزم به رعایت قوانین وضع شده در زمینه احترام به ارباب رجوع، تکریم ارباب رجوع، ارائه راهنمایی ها و مشاوره های لازم و… هستند. شما کاربران گرامی می توانید اطلاعات مرتبط با هر یک از محصولات کانن را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز کسب نمایید. بعلاوه خدمات تخصصی مرتبط با هریک از محصولات در واحدهای تعمیرات کانن و در پارتهای تخصصی مجزایی انجام می پذیرند که در بخش زیر معرفی خواهند گشت. برخی از پارتهای ارائه دهنده خدمات در این مرکز عبارتند از: واحد تعمیرات پروژکتور کانن، واحد تعمیرات دوربین کانن، واحد تعمیرات کپی کانن، واحد تعمیرات پرینتر کانن و …. .

محصولات نمایندگی مجاز کانن

ماجرای ساخت شرکت الکترونیکی ژاپنی و چند ملیتی کانن در سال ۱۹۳۴ اتفاق افتاد. قهرمانان این ماجرا چهار فرد ژاپنی با نام‌های یوشیدا گورو، اوچیدا سابورو، تاکشی میتارایی و میدا تاکو بودند که قصدشان در آغاز ره‌اندازی لابراتواری جهت تحقیق و مطالعه درباره کیفیت لنزهای عکاسی بود. این چهار دوست ژاپنی تلاش‌های خود را در لابراتواری به نام «صنایع بصری» ادامه دادند و موفق شدند با استفاده از لنزهای عکاسی نیکون، اولین دوربین خود به نام «کوآنن» را بسازند. یوشیدا گورو، اوچیدا سابورو، تاکشی میتارایی و میدا تاکو تلاش‌های خود را در لابراتواری به نام «صنایع بصری» ادامه دادند و موفق شدند با استفاده از لنزهای عکاسی نیکون، اولین دوربین خود به نام «کوآنن» را بسازند. برخی از تولیدات این شرکت که در پارت محصولات نمایندگی مجاز کانن ارائه می گردند عبارتند از:

 • انواع رم و حافظه‌های جانبی
 • انواع سه‌پایه
 • فیلترهای پلاریزه و UV حرفه‌ای
 • هود Hood
 • انواع شارژر و باطری
 • لنزهای اکستندر، لنزهای کانورتر، لنزهای سوپر تله‌فوتو
 • لنز‌های زووم‌واید، لنزهای زووم‌استاندارد، لنزهای زووم تله‌فوتو
 • لنزهای واید، لنزهای تله متوسط و استاندارد، لنزهای مایکرو
 • پرینترهای چاپ عکس کانن
 • پرینتر و دستگاه‌های کپی کانن
 • اسکنر‌های کانن
 • انواع دوربین‌های کامپکت، کامپکت سوپرزوم و کامپکت سطح پیشرفته
 • انواع دوربین‌های شبه SLR، DSLR
 • دوربین‌های مقاوم (ضدآب و ضد ضربه) یا دوربین‌های بدون آینه با لنز قابل تعویض
 • ماشینهای اداری ( پرینتر لیزری، پرینترجوهرافشان، چندکاره‌ها، اسکنر)
 • مواد مصرفی ویژه‌ی ماشین‌های اداری
 • دوربینهای دیجیتال عکاسی و فیلمبرداری
 • هدهای مغناطیسی
 • سنسور
 • تجهیزات میکروفیلم
 • سیستم‌های ذخیره و بایگانی اطلاعات
 • تجهیزات نیمه‌رسانا و آی‌سی‌ها

تعمیرات کانن و اخبار مرکز تخصصی کانن

تعمیرات کانن یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز است که در کارگاه های مجزا و به دست متخصصان مجرب این حوزه انجام می پذیرد. متخصصان حاضر در این مرکز بهره مند از بالاترین تخصص های فنی و نظری مرتبط با دستگاه های کانن بوده و به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی قادر به رفع کلیه اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در این محصولات هستند. مدیریت مرکز تعمیرات کانن با تلاش در جهت پیاده سازی تمامی ویژگی‌ های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار توانسته است مجموعه خویش را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر خدمت رسانی به کاربران محصولات کانن مطرح سازد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی و پیگیری دیگر اخبار مرکز تخصصی کانن به بخش زیر مراجعه نمایید. کارشناسان ما از طریق بخش زیر شما را در جریان جدیدترین رویدادها و اخبار مرتبط با این مرکز قرار خواهند داد.

 نمایندگی کانن و مقالات تعمیرگاه تخصصی کانن

با توجه به هوشمند بودن تجهیزات امروزی و ساختار ظریف آن‌ها، اجرای عملیات تعمیر بر روی آن‌ها نیازمند حضور کارشناسانی باتجربه، شکیبا، متخصص و البته کاردان است تا ضمن تعمیر قطعات معیوب، مانع از آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه گردند و کیفیت عملکرد دستگاه را به همان وضعیت نخستین بازگردانند. مدیریت نمایندگی کانن تمامی پارامترهای مذکور را در این مجموعه پیاده ساخته و این امکان را فراهم ساخته است تا شما کاربران گرامی با حضور در این مرکز تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. مدیریت نمایندگی کانن به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود تمامی عملیات اجرا شده در این سازمان را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز از بالاترین سطح کیفی ممکن برخوردار هستند؛ چنانکه به اذعان بسیاری از همکاران نیز، مرکز تعمیرات کانن یکی از پیشروترین و بهترین مراکزی است که در زمینه ارائه خدمات تعمیرات کانن مشغول به‌کار و فعالیت است. شما کاربران گرامی می توانید برخی از مقالات تعمیرگاه تخصصی کانن را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیرات کانن و سوالات متداول تعمیرات تخصصی کانن

به ‌دلیل ابعاد و وزن بالای دستگاه‌ های کپی مرکز تعمیرات کانن این امکان را فراهم ساخته است تا بخش عمدۀ تعمیرات کانن در محل انجام پذیرد. با استفاده از سرویس «تعمیرات کانن در محل» دیگر نیازی به حمل و جابجایی دستگاه های کانن نیست. استفاده از این سرویس علاوه بر صرفه جویی در زمان، سبب کاهش هزینه هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی دستگاه متحمل شوند. بعلاوه با حضور کارشناس تعمیرات کانن در محل، می‌توان با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیر دستگاه، از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل کرد. تعمیرکاران اعزامی به محل، محدودیتی در زمینه تعمیر ندارند و قادر به رفع، تعمیر و ترمیم هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در دستگاه های کانن می باشند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر، آرشیوی جامع از قطعات جانبی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض قطعات دستگاه اقدام نمایند. سوالات متداول تعمیرات تخصصی کانن در بخش زیر پاسخ داده خواهند شد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران اصولی چون سرعت، دقت، کیفیت، مشتری مداری و دریافت هزینه مصوب (بر اساس نرخنامه ارائه شده از سوی اتحادیه) را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند. مرکز سخت افزار ایران با ایجاد فضایی مملو از امکانات تخصصی و تجهیزات پیشرفته درصدد ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حوزه های تعمیر و سرویس به کاربران دستگاه های خانگی، الکترونیکی و ارتباطی است. این شرکت با مجهزترین دستگاه های عیب یابی و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه های مختلف فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را به کاربران دستگاه های گوناگون داراست. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی این مرکز به آدرس http://hardwarecenter.ir  مراجعه نمایید.

نمایندگی پرینتر های کانن / نمایندگی کانن / نمایندگی مجاز کانن / نمایندگی ماشین های اداری کانن / خدمات پس از فروش پرینتر های کانن / نمایندگی دوربین کانن / نمایندگی دستگاه کپی کانن / نمایندگی اسکنر کانن / نمایندگی کنون / نمایندگی canon / نمایندگی پرینتر های canon / نمایندگی پرینتر های کانن در تهران / نمایندگی کانن در تهران / نمایندگی کانن در ایران / نمایندگی فکس کانن /  کنن / کانن در ایران / نمایندگی تعمیرات دوربین کانن درتهران / نمایندگی کنن / آدرس نمایندگی کنون در تهران / نمایندگی کانون/ خدمات پس از فروش کانن / گارانتی اصلی کانن / مرکز تعمیرات محصولات کانن / نمایندگی مجاز کانن در تهران / نمایندگی مجاز تعمیرات کانن

لینک های مفید

نمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی / نمایندگی رسمی هوآوی / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو / نمایندگی رسمی سامسونگ / نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرا /نمایندگی کپی / نمایندگی کپی پاناسونیک  / نمایندگی کپی سامسونگ / نمایندگی کپی اچ پی /  نمایندگی کپی ریکو / نمایندگی کپی کیوسرا / نمایندگی کپی زیراکس / نمایندگی کپی کانن / نمایندگی کپی کونیکا مینولتا / نمایندگی کپی توشیبا / نمایندگی کپی شارپ/نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات اچ تی سینمایندگی تعمیرات ال جی / نمایندگی تعمیرات سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سونی / نمایندگی تعمیرات هوآوی/مرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ /

لینک های مفید

نمایندگی اپل / نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی لنوو / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی برادر / نمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو / نمایندگی کونیکا مینولتا/مرکز اپل در ایرانمرکز ایسوس در ایران  / مرکز ایسر در ایران / مرکز دل در ایران / مرکز اچ پی در ایران / مرکز فوجیستو در ایران / مرکز لنوو در ایران / مرکز سونی در ایران / مرکز سامسونگ در ایران / مرکز هوآوی در ایران / مرکز شارپ در ایران / مرکز کانن در ایران / مرکز کپی در ایران / مرکز توشیبا در ایران / مرکز کونیکا مینولتا در ایران / مرکز ریکو در ایران / مرکز ال جی در ایران /نمایندگی تعمیرات تبلت / نمایندگی تعمیر ایسوس / نمایندگی تعمیر اپل / نمایندگی تعمیر ال جی / نمایندگی تعمیر سامسونگ  / نمایندگی تعمیر سونی / نمایندگی تعمیر هوآوی/نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی
Rate this post