درباره نمایندگی رسمی کانن

درباره نمایندگی رسمی کانن ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که تمامی خدمات  و سرویس های ارائه شده در آن مشمول گارانتی و ضمانت است. دارندگان کلیه دستگاههای این برند می توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش به نمایندگی رسمی کانن مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

نمایندگی رسمی کانن چه در فروش تولیدات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است. نمایندگی مجاز کانن، به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مجموعه های فعال در کشور است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک سازد.

درباره نمایندگی رسمی کانن

خدمات نمایندگی رسمی کانن

خدمات نمایندگی کانن در دو حوزه فروش و تعمیر دستگاه های کانن ارائه می شود. شایان ذکر است که این دو خدمات در دو واحد مجزا ارائه می شود و نحوه دریافت آنها متفاوت خواهد بود. در حالی که برای خرید محصولات نیاز به مراجعه حضوری است، برای دریافت خدمات پس از فروش و تعمیر، می توان از خدمات سرویس در محل استفاده کرد. به عبارت دیگر، نمایندگی رسمی کانن خدمات خود را در حوزه های مختلفی ارائه می دهد و راه های متفاوتی را برای دریافت آنها به کاربران معرفی می کند. در ادامه با خدمات این نمایندگی و شیوه های دریافت آنها آشنا خواهید شد.

  • تأمین قطعات مورد نیاز
  • مشتری مداری در تمامی خدمات
  • تضمین خدمات ارائه شده در دو پارت فروش و تعمیر
  • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات جهت عیب یابی پیش از اقدام به تعمیرات کانن
  • همکاری با زبده ترین کارشناسان، تعمیرکاران و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار
  • ارائه خدمات سرویس در محل کانن

نمایندگی رسمی کانن در تهران

کاربران تهرانی برای استفاده از خدمات کانن می توانند به یکی از شعبه های چندگانه این مرکز در سطح شهر تهران مراجعه کنند. فروش و تعمیر پرینتر کانن، دستگاه کپی، فکس، دوربین کانن و اسکنر در تمامی شعب انجام شده و متقاضیان از طریق مراجعه به نزدیک ترین شعبه محل سکونت خود می توانند خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

البته در این نمایندگی برای شهروندان تهرانی خدمات سرویس در محل نیز ارائه می شود و در صورت تمایل می توانید از این سرویس استفاده کرده و دستگاه را در محل سکونت یا محل کار خود تعمیر نمایید.

نمایندگی رسمی کانن در کرج

تعمیرات تخصصی پرینتر، دوربین، دستگاه کپی، دستگاه فکس، پروژکتور و اسکنر کانن در واحد نمایندگی کانن در کرج به دست متخصصان باتجربه و توانمند انجام می شود. درباره نمایندگی رسمی کانن این نکته را باید بدانید که با تجهیز فضای خود به آخرین تکنولوژی های تعمیر و ترمیم، تمامی مناطق استان البرز را تحت پوشش خود قرار داده است. کاربران ساکن در شهر کرج می توانند پس از بروز مشکل در دستگاه کانن با این مرکز تماس گرفته و درخواست خود را برای رفع مشکل دستگاه ثبت نمایند.

کارشناسان در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به شما بوده و در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی می کنند. شایان ذکر است که نمایندگی رسمی کانن در کرج نیز خدمات خود را به صورت سرویس در محل ارائه می دهد. بنابراین برای بهره مندی از خدمات این مجموعه کافی است با شماره درج شده در این وب سایت تماس حاص فرمایید.

ویژگی های نمایندگی رسمی کانن

نکته ی قابل توجه درباره نمایندگی رسمی کانناین است که با تلفیق دو پارامتر ضروری «تخصص» و «دانش» توانسته است تخصصی ترین خدمات را در دو حوزه فروش و تعمیر به مشتریان، هموطنان و همکاران خویش ارائه نموده و نیازهای آنان را برآورده سازد. تمرکز نمایندگی مجاز کانن در طول سالهای اخیر بر ترمیم و تعمیر محصولات کانن سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز موفق به رفع تمامی ایراداتی ریز و درشتی گردند که ممکن است به هر روی در محصولات کانن ایجاد شده باشند. متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی کانن به دلیل برخورداری از سالها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و اشکالاتی هستند که ممکن است در دستگاه های این برند ایجاد گردند.

نمایندگی رسمی کانن

واحدهای تعمیرات کانن

تعمیرات کانن در این مرکز با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله کارشناسان، در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. درباره نمایندگی رسمی کانن باید متذکر شویم که با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌ محور، توانسته است رضایت تمامی کاربران این برند را کسب نماید. برخی از واحدهای تعمیرات کانن عبارتند از:

دیگر خدمات نمایندگی رسمی کانن

دیگر خدمات نمایندگی رسمی کانن مرتبط با دو حوزه فروش و آموزش است. فروش محصولات کانن در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می پذیرد که بر ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها مسلط بوده و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های پیش از خرید را ارائه می نمایند.

در صورت نیاز به خرید محصولات کانن می توانید در فروشگاه مرکزی کانن حضور یافته و پس از دریافت تخصصی ترین مشاوره ها، دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمایید. درباره نمایندگی رسمی کانن و سرویس دیگر ارائه شده در آن، برگزاری دوره های آموزش تعمیرات کانن است که در راستای تأمین نیروی کار فعال در مراکز مجاز تعمیراتی انجام می پذیرد.

در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه محصولات ، سوالات متداول ، اخبار و مقالات بپردازید .

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار