اشتراک گذاری

مرکز تعمیرات کانن

مرکز تعمیرات کانن متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، سرویس های تخصصی مرتبط با یکی از دستگاه‌های این برند نظیر کپی، پرینتر، دوربین عکاسی و … به مراجعان ارائه می گردد. مراجعان به این مرکز، بسته به نوع و مدل دستگاه و اشکال پیش آمده در آن به یکی از پارت های تعمیر Canon راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند. نمایندگی تعمیرات کانن یکی از پیشروترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری انواع دستگاه کانن به متقاضیان است که تمامی خدمات ارائه شده در آن –جز مواردی معدود- مشمول گارانتی و ضمانت است. سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات کانن منحصر به دستگاه یا اشکالی خاص نیست و کلیه دستگاه‌های این برند و مشکلات آنها را پشتیبانی می کند.

مرکز تعمیرات کانن

واحدهای تعمیرات کانن

مرکز تعمیرات کانن یکی از نمایندگی‌های مجاز موجود در کشور است که تمرکز خود را بر ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه‌های کانن نهاده است و در تلاش است تا سرویس‌ها و خدمات متنوع مورد نیاز کاربران کانن را بر اساس استانداردهای روز جهانی به آنها ارائه دهد. کارشناسان فنی و مهندسان مرکز تعمیر کانن با بهره‌مندی از مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت توانسته‌اند تا در زمینه فعالیتی خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات Canon منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات این برند نظیر فتوکپی، پرینتر، دوربین عکاسی و … را شامل می گردد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در مرکز تعمیرات کانن سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه خویش را تعمیر و رفع نمایند و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردند. واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات کانن در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز تعمیرات کانن و گارانتی خدمات

در مرکز تعمیرات کانن، مدت زمان در نظر گرفته شده برای گارانتی خدمات بسته به تشخیص کارشناس تعمیر است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد. گارانتی تعمیرات کانن، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. بنابراین در صورتی که دستگاه شما، توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی کانن تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کانن، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید. (سرویس رایگان مجدد، منوط به آن است که کارشناس تعمیر تشخیص دهد که دستگاه توسط کاربر دستکاری نشده باشد و اشکال پیش آمده پیرو تعمیراتی است که پیش از این لحاظ شده است).

چرا به نمایندگی رسمی تعمیرات کانن مراجعه کنیم؟

اگر از کاربران دستگاههای کانن باشید و گذرتان به مراکز تعمیراتی افتاده باشد، حتما تا به حال به این نتیجه رسیده‌اید که بهترین مکان جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاهها، تعمیرگاه های مجاز و رسمی است. مزیت ویژه مراجعه به تعمیرگاه های مجاز، دریافت تخصصی ترین و باکیفیت ترین خدمات تعمیر است. ضمن آنکه این مراکز موظف هستند تا در خدمات خود را به همراه گارانتی و ضمانت ارائه نمایند. مرکز تعمیرات کانن، یکی از همین مجموعه های مجاز و رسمی در حیطه خدمات تعمیرات کانن است که سرویس های تخصصی خود را توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان به متقاضیان ارائه می دهد. مرکز تعمیرات کانن در طول سالهای اخیر، به دلیل برخورداری از پرسنل فنی متخصص و حضور مهندسان زبده، توانست به عضویت رسمی اتحادیه فن‌آوران ایران درآید و با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی کانن فراهم گشته است. نمایندگی کانن در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ دستگاه ‌های کانن و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش است. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد و تلفیق این دو مجموعه، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا به اذعان بسیاری از همکاران، نمایندگی کانن یکی از مراکز پیشرو و متخصص در ارائه خدمات فروش و تعمیر کانن مطرح گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات کانناطلاعات بیشتر »
سوالات متداول کانناطلاعات بیشتر »
مقالات کانناطلاعات بیشتر »
Rate this post