درباره نمایندگی رسمی کانن

درباره نمایندگی رسمی کانن ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که تمامی خدمات  و سرویس های ارائه شده در آن مشمول گارانتی و ضمانت است. دارندگان کلیه دستگاههای این برند می توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش به نمایندگی رسمی کانن مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

نمایندگی رسمی کانن چه در فروش تولیدات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است. نمایندگی مجاز کانن، به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مجموعه های فعال در کشور است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک سازد.

نمایندگی رسمی کانن

ویژگی های نمایندگی رسمی کانن

نمایندگی رسمی کانن با تلفیق دو پارامتر ضروری «تخصص» و «دانش» توانسته است تخصصی ترین خدمات را در دو حوزه فروش و تعمیر به مشتریان، هموطنان و همکاران خویش ارائه نموده و نیازهای آنان را برآورده سازد. تمرکز نمایندگی مجاز کانن در طول سالهای اخیر بر ترمیم و تعمیر محصولات کانن سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز موفق به رفع تمامی ایراداتی ریز و درشتی گردند که ممکن است به هر روی در محصولات کانن ایجاد شده باشند.

متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی کانن به دلیل برخورداری از سالها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و اشکالاتی هستند که ممکن است در دستگاه های این برند ایجاد گردند.

خدمات نمایندگی رسمی کانن

خدمات نمایندگی رسمی کانن

  • تأمین قطعات مورد نیاز
  • مشتری مداری در تمامی خدمات
  • تضمین خدمات ارائه شده در دو پارت فروش و تعمیر
  • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات جهت عیب یابی پیش از اقدام به تعمیرات کانن
  • همکاری با زبده ترین کارشناسان، تعمیرکاران و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار
  • ارائه خدمات سرویس در محل کانن

واحدهای تعمیرات کانن

تعمیرات کانن در این مرکز با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله کارشناسان، در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. نمایندگی رسمی کانن با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌ محور، توانسته است رضایت تمامی کاربران این برند را کسب نماید. برخی از واحدهای تعمیرات کانن عبارتند از:

دیگر خدمات نمایندگی رسمی کانن

دیگر خدمات نمایندگی رسمی کانن مرتبط با دو حوزه فروش و آموزش است. فروش محصولات کانن در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می پذیرد که بر ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها مسلط بوده و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های پیش از خرید را ارائه می نمایند.

در صورت نیاز به خرید محصولات کانن می توانید در فروشگاه مرکزی کانن حضور یافته و پس از دریافت تخصصی ترین مشاوره ها، دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمایید. سرویس دیگر ارائه شده در نمایندگی رسمی کانن، برگزاری دوره های آموزش تعمیرات کانن است که در راستای تأمین نیروی کار فعال در مراکز مجاز تعمیراتی انجام می پذیرد.

در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه محصولات ، سوالات متداول ، اخبار و مقالات بپردازید .

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار