تعمیرات فتوکپی کنون، یکی از خدمات تخصصی کنون سرویس است. مرکز تعمیرات فتوکپی کنون با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر سخت افزار و نرم‌افزار فتوکپی کنون و استفاده از بروزترین ابزارآلات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمت‌های مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دهد. به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقض در هرکدام از انواع محصولات کنون ، می‌بایست این محصولات را تنها به تعمیرگاه کنون بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را برای تعمیرات محصولات کنون ندارند، پرهیز کنید؛ زیرا تعمیرات فتوکپی کنون توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد.

مرکزتعمیرات فتوکپی کنون

تعمیرات فتوکپی کنون ، در این مرکز به دلیل وجود امکانات تخصصی تعمیر و حضور کارشناسان زبدۀ این حوزه با کمترین میزان خطا و بالاترین سطح کیفی انجام می‌پذیرد. در این مرکز تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدل‌های گوناگون فتوکپی کانن به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اشکالات شایع در آن‌ها شناسایی گشته‌اند. شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در عیب‌یابی علل اصلی اختلالات این دستگاه‌ها قلمداد می‌گردد زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی اقدامات تخصصی و صحیح در حین تعمیرات فتوکپی کنون خواهد بود.

تعمیرات دستگاه فتوکپی کانن

مراجعه به مراکز معتبر برای تعمیرات فتوکپی کنون

باید در نظر داشت که کار با بهترین دستگاه‌های کپی نیز ما را از مراجعه به مراکز تعمیر دستگاه کپی کانن بی‌نیاز نمی‌سازد، زیرا این تجهیزات به مرور زمان دچار استهلاک قطعات سخت‌افزاری و اختلال در سیستم‌ نرم‌افزاری خود می‌شوند؛ اگرچه عدم آشنایی کاربران با عملکرد این تجهیزات نیز در وقوع این امر بی‌تأثیر نیست. بنابراین در این میان آنچه حائز اهمیت بسیار است، مراجعه به یک مرکز مجاز جهت انجام تعمیرات فتوکپی کانن است. مراجعه به یک مرکز مجاز به کاربر این اطمینان را می‌دهد که تعمیرات پیاده شده بر روی دستگاه، منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و شرکتی است و حتی‌الامکان سیستم کیفی دستگاه را به همان سطح اولیه باز گرداند. به خاطر داشته باشید که  دلیل این امر نیز روشن است: مراجعه به یک مرکز ناآشنا نه تنها ممکن است اشکالات دستگاه شما را رفع نکند بلکه ممکن است به سبب انجام تعمیرات به دست افراد مبتدی و نابلد، اشکالات و نواقص دستگاه معیوب دو چندان شده و چه بسا فرصت تعمیر برای همیشه از بین برود.

ویژگی های مرکز تعمیرات فتوکپی کنون

مرکز تعمیرات فتوکپی کنون، دارای دو ویژگی منحصر به فرد می‌باشد که آن را از دیگر تعمیرگاه‌های هم‌ردۀ خود متمایز ساخته است؛ ویژگی نخست بهره‌مندی از کارشناسان و مهندسان دوره دیده و مجرب است که به دلیل سال‌ها تجربه در امر تعمیرات دستگاه‌های کپی کنون، قادر به رفع و حل تمامی مشکلات دستگاه‌های کپی کنون می‌باشند. ویژگی دوم برخورداری این مرکز از آرشیوی مجهز است که تمامی قطعات جانبی دستگاه فتوکپی کنون را در خود جای داده است.

این آرشیو، سبب سرعت‌بخشی به روند تعمیر در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی کنون می‌گردد و از اتلاف وقت مشتریان گرامی که -ممکن است برای خرید قطعات جانبی دستگاه کپی کنون صرف گردد جلوگیری می‌کند. نکته‌ی قابل ذکر دیگر استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی کنون می‌باشد؛ استفاده از این مواد نیاز به تعمیرات دستگاه کپی و استهلاک قطعات دستگاه را کمتر می‌سازد و از خرابی زودهنگام و مجدد آن پیشگیری می‌کند.

خدمات تعمیر فتوکپی کنون

 • عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید دستگاه کپی کانن
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • تعمیر AC power
 • تعمیرات بخش High Voltage دستگاه کپی کانن
 • تعویض Blank Lamp دستگاه کپی تعویض و عیب‌یابی قطعات کاست و بای‌پس
 • تعمیر دستگاه کپی کانن و تعویض قطعات موتور
 • رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز در حین تعمیر دستگاه کپی کانن
 • نظافت و سرویس دستگاه کپی کانن و….
 • عملیات مربوط به شارژ کاتریج
 • رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر دستگاه کپی کانن
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی کانن
 • انجام تنظیمات دستگاه و تعمیرات مرتبط با بورد
 • انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی کانن
 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی دستگاه
 • تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی دستگاه کپی کانن
 • اصلاح، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ
 • بررسی تغذیه‌کننده کاغذ و عملکرد صحیح دستگاه کپی کانن
 • انجام سرویس‌های کلی دستگاه کپی

نمایندگی کنون

نمایندگی کنون شرایطی فراهم آورده است تا روند تعمیرات به درستی طی شده و فتوکپی کنون به راحتی در اختیار مشتری قرار بگیرد. در شیوه «تعمیر در نمایندگی»، عملیات تعمیر فتوکپی کنون پس از تحویل دستگاه به مرکز آغاز می‌گردد.

در این شیوه نیز هرگونه نقص در هر یک از مدل‌های فتوکپی کنون به بهترین شکلِ ممکن رفع گردیده و دستگاه‌ها به شکل اولیه بازیابی و تعمیر خواهند شد؛ کافی است تا شما کاربران گرامی، در صورت بروز مشکل در دستگاه، به نمایندگی کنون مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره‌ی اولیه از متخصصان و مهندسانِ این مرکز، با خیال آسوده دستگاه خود را به کادر تعمیرات فتوکپی کنون بسپارید. مدیریت نمایندگی کنون، این اطمینان را به شما خواهد داد که در صورت نیاز به جایگزینیِ هر یک از قطعات جانبی در دستگاه، تنها از قطعات اورجینال استفاده شود.

واحدهای تعمیرات کنون

تعمیرات کنون ، تمامی محصولات این کمپانی بزرگ را در برمی گیرد. دستگاه فتوکپی کنون،  یکی از محصولات موفق و پرفروش این کمپانی خوش‌نام و پیشروست که توانسته است بخش عمده‌ای از بازارهای صنعت چاپ را به تسخیر خویش درآورد. ویژگی‌های منحصر به فرد تولیدات کمپانی کانن در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات چاپ، به ویژه ساخت دستگاه‌های کپی، سبب گشته تا محصولات این شرکت، چه در سطح جهانی و چه در کشور ما با استقبال بسیاری از سوی کاربران روبه‌رو شود؛ اگرچه پرکاربرد بودن دستگاه کپی در سیستم اداری و سازمانی کشور نیز در این امر بی‌تأثیر نبوده است. اما به هر حال نیاز به تعمیرات کانن امری اجتناب ناپذیر است و محصولات این کمپانی نیز همچون سایر دستگاه ها پس از گذر زمان نیاز مند تعمیرات خواهد شد

نمایندگی تعمیر فتوکپی کنون

نمایندگی تعمیرات فتوکپی کنون  / نمایندگی تعمیرات تخصصی مرکز تعمیرات فتوکپی کنون/ نمایندگی رسمی مرکز تعمیرات فتو کپی کنون / نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی اصلی مرکز تعمیرات کپی کنون/ نمایندگی اصلی تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی / نمایندگی رسمی فروش تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی / نمایندگی تعمیر تخصصی تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیرات تخصصی مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی تعمیر تخصصی مرکز تعمیرات کپی  / نمایندگی تعمیر تعمیرات دستگاه کپی کنون / نمایندگی رسمی فروش مرکز تعمیرات کپی  / نمایندگی تعمیرات دستگاههای کپی کنون / نمایندگی اصلی فروش مرکز تعمیرات کپی کنون / نمایندگی اصلی فروش تعمیرات دستگاه کپی / فروش دستگاه فتوکپی با گارانتی اصلی مرکز تعمیرات فتوکپی کنون/ فروش دستگاه فتوکپی کنون با گارانتی اصلی / تعمیرگاه دستگاه کپی / تعمیرگاه فتوکپی کنون  / تعمیرگاه مرکز تعمیرات فتوکپی کنون / تعمیرگاه مرکز تعمیرات کپی کانن

canon copymachine Copier Main Board / canon copymachine Copier High Voltage/ canon copymachine Copier AC power  /canon copymachine Copier Blank Lamp   / canon copymachine Copier DC Power  /canon copymachine Copier Discharge canon copymachine Paper Feed Unit /canon copymachine Copier Stapler Unit canon copymachine Copier Fusing Unit /canon copymachine Copier Finisher  / canon copymachine Copier TC Charger / canon copymachine Copier Sorter / canon copymachine Copier MC Charger /canon copymachine Copier Duplex / canon copymachine Copier Scan Unit / canon copymachine Copier ADF
canon copymachine Copier Transporter Unit / canon copymachine Copier SPF  / canon copymachine Copier Optical Unit / copymachine Copier Paper Stopped Unit

canon copymachine Copier DEVELOPER Unit /canon copymachine Copier Dram Uni

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات کانن سایر بخش های سایت را پیگیری نمایید.

محصولات کانناطلاعات بیشتر »
سوالات متداول کانناطلاعات بیشتر »
مقالات کانناطلاعات بیشتر »